Son Haberler

Nöbet 7/24 Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yeni Dizi Nöbet 7/24 Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Pana Film 'Nöbet 7/24' isimli asker dizisinin çalışmalarına başladı!
Pana Film'in patronu Necati Şaşmaz, önceki ay ekip arkadaşlarıyla beraber Antalya'ya gitmişti.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de makamında kendisini ziyaret eden Necati Şaşmaz'ın bölgede yeni bir projenin çekimlerine başlayacağını sosyal medya sayfasından duyurmuştu. Son olarak geçen yıl "Kurtlar Vadisi Vatan" filmini seyirciyle buluşturan Necati Şaşmaz'ın şirketinin yeni dizisinin detayları ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Adı "Nöbet 7/24" olan asker projesi için şu günlerde yoğun bir cast çalışması yürütülüyor.
Show TV ile görüşülen dizinin ana karakterleri arasında Kurtlar Vadisi'nde de kamera karşısına geçen Cahit Kayaoğlu ile Ertuğrul Şakar yer alıyor. Antalya'da yaşayan oyuncuların da rol alacağı dizide Cahit Kayaoğlu "Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu"ya, Ertuğrul Şakar ise "Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici"ye hayat verecek. Ekim sonu gibi yayına yetiştirilmesi planlanan dizi için teklif götürülen oyuncular arasında usta tiyatrocu Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan da bulunuyor. Öte yandan fenomen dizi Kurtlar Vadisi'yle ilgili de Necati Şaşmaz'ın youtube'a yönelik bir projesinin olduğu konuşuluyor.

Nöbet 7/24 Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Kurtlar Vadisi hayranlarına müjde! Necati Şaşmaz ve ekibinden yeni dizi geliyor. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileri sonrası yeni dizi için yüksek bütçe nedeniyle kanal bulamayan yapım, 2018-2019 yılında bir kanalla anlaştığı biliniyor. Ancak büyük bomba Nöbet dizisiyle gerçekleşecek.

Nöbet 7/24 Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Yapımcı : Pana Film
Senaryo : Necati Şaşmaz, Alper Erze
Müzik : Gökhan Kırdar (Loopus)
Oyuncular : Cahit Kayaoğlu - Ertuğrul Şakar - Ali Sürmeli - Barış Falay - Orçun Kaptan - Funda İlhan

Hiç yorum yok