13 Temmuz 2015 Pazartesi

Adı Mutluluk Batu (Kaan Yıldırım) Kimdir?

Fox Tv'nin yepyeni aşk dizisi Adı Mutluluk'ta Batu karakterine hayat veren Kaan Yıldırım Kimdir?

Ekranların yeni ve sevilen dizisi Adı Mutluluk'ta Batu karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kaan Yıldırım yaz sezonu dizilerinde sıkça görmeye başladığımız ve genç kızların çok sevdiği bir oyuncudur. Dizide Kumsal gibi izmirli bir genç olarak karşımıza çıkan Batu dışardan bakıldığı kadar güzel bir hayata sahip değildir. Hayatın zorluklarıyla mücadele etmeye çalışan Batu bu yolda alengirli işlerin içerisinde kendisini bulmuştur. Tatlı'dan arakladığı yirmi bin lira yüzünden kaçak göçek bir hayata sahip olan Batu'nun hayatındaki en iyi ve en tatlı şey tartışmasız Kumsal'dır.

Adı Mutluluk Başrol Oyuncusu Batu Kimdir

Adı Mutluluk dizisinin Batu'su Kaan Yıldırım kimdir?

Gelelim Adı Mutluluk dizisinin başarılı oyuncusu Kaan yıldırım'ın gerçek hayatı hakkında merak edilenlere;

Batu yani Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 senesinde İstanbul’un eğlenceli bir semti olan taksim’de dünyaya gözlerini açmıştır. Bundan olacak ki çok eğlenceli ve güzel bir kişiliğe sahiptir. Eğitimini ise harika bir ülke olan İngiltere'de Londra’da Burunel isimli üniversitede tamamlamıştır. Pazarlama bölümünü bitiren Kaan Yıldırım, Kısa zaman içinde rol aldığı diziler sayesinde ilgi odağı haline gelmiştir. Yakışıklı oyuncunun burcu OĞLAK, boyu 1.82 ve kilosu 72’dir.

2014 yılında Kanıt dizisinde rol almıştır fakat dizi reyting canavarına yenildiği için yayından kaldırılmıştır. Geçtiğimiz sezon Ulan İstanbul dizisinde rol alan Kaan Yıldırım son olarak bu sezon Adı Mutluluk dzisinde rol almaya başlamıştır.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. ulan istanbul dizisiyle tanıdım kaan yıldırım ve samimi bi oyunuluğu olduğunu düşünüyorum.

    YanıtlaSil