21 Temmuz 2015 Salı

Beren Saat Makyajı

Arçelik 60. yılına özel yapılan Ne Yaparsan Yap Aşk İle Yap isimli reklam kampanyasında oynayan Beren Saat'in makyajı ve nasıl yapılacağı;

Beren Saat ve Kenan Doğulu 60. yılında olan Arçelik şerefine çekilen reklam kampanyasının yeni yüzleri oldular. Hem işte hemde evde birlikte olan ikili dikkatleri çekmeyi başardı. Reklam kampanyasının müziklerini Kenan Doğulu üstlendi ve beklenenide karşıladı. Reklamı izleyen herkes hem reklamdaki Beren Saat'e hemde Kenan Doğulu'nun sesinden Aşk İle Yap'a hayran oldu.

Kenan ve Beren birbirine yakıştıkları gibi herkesinde dikkatini çekmeyi başaran bir birliktelik içerisindeler. Birlikteliklerine başladıkları günden bu yana magazin gündeminden inmeyen çiftler arasınada isimlerini yazdırdılar.
Beren Saat, Kenan Doğulu Arçelik Reklamı
Ülkemizin en önemli müzisyenlerinden olan Kenan Doğulu ve yine ülkemizin en önemli oyuncularından biri olan Beren Saat “Ne yaparsan yap, aşk ile yap” sloganıyla Arçelik reklam filmine hem sesleriyle hemde oyunculuklarıyla büyük katkı sağladılar.
Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşkı
Kenan Doğulu'nun yeni şarkısı “Ne yaparsan yap, aşkla yap” kampanyası için, işine tutkuyla bağlı bir müzisyeni yani kendini oyunuyor. Kenan Doğulu, Beren Saat reklam filmi ve Kenan Doğulu’nun şarkısı büyük bir ahenk içerisinde. Reklam filminin en çok dikkatleri üstüne çeken kısmı ise elbette Beren Saat’in koyu tonlardaki makyajı. Genelde günlük makyaj ya da doğal tonlarda makyaj ile gördüğümüz Beren Saat, bu kez koyu tonlarda bir makyaj ile karşımızdaydı. Bu iddialı makyajı yaz akşamlarında sizde kullanmak istersiniz diye size bir kaç ürün tavsiyesinde bulunacağız.
Beren Saat Arçelik Reklamı
Beren Saat'in reklamı için koyu ve dumanlı tonlarda makyaj tercih edilmiş. Koyu ve dumanlı göz makyajı için ilk olarak gözkapaklarınıza far bazı uygulamalısınız. far bazı koyu tonlardaki farların daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Sonrasında dumanlı bir görüntü oluşması için gözlerinizin dış köşelerinden başlayıp yavaş yavaş farı gözlerinizin iç köşesine doğru karıştırarak ilerleyin. Bu işlemi yapmadan önce cilt makyajınızı uygulamamanızı ve göz altlarınıza transparan pudrayı bolca yaymanızı tavsiye ediyoruz. Koyu far tozları gözaltlarınızda birikerek, gözaltlarınızı daha da koyu hale getirmeyecektir.
Beren Saat Koyu Makyaj
Beren Saat'in arçelik reklamında yaptığı makyajı için,eğer gece kullanacaksanız kirpik yapınıza uygun şekilde takma kirpik tercih edebilirsiniz. Bu gözlerinizi daha ön planda tutmanıza yardımcı olur. Beren Saat makyajı, aslında Beren Saat’in pürüzsüz teninin avantajıyla daha güzel görünen bir makyajdır. Bu yüzden siz de cildinizde en kusursuz duran ten makyajını uyguladıktan sonra dudak makyajınıza geçebilirsiniz.

Beren Saat'in dudakları için de koyu tonlarda makyaj malzemesi tercih edilmiş. Koyu vişne tonları gibi tonlar yaz için uygun olacaktır. Fakat eğer ağır bir davete katılmıyorsanız size tavsiyemiz bu makyajı daha doğal tonlarda duran rujlarla tamamlamanız. Hatta belki de biraz lip gloss ile dudaklarınızı daha seksi ve büyük gösterebilirsiniz.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Bir kadın güzel olunca ne yapsa yakışıyor, ama şu da bir gerçekki makyaj olayında Beren Saat Türkiye'deki en başarılı kadınlardan birisi.

    YanıtlaSil
  2. bence beren saat formunu kaybetmiş hele son rol aldığı dizideki oyunculuğunu begenmedim acemi yeni amatör sanatcılar gibi rol almış. Bence kameralardan uzak kalması iyi olmamış

    YanıtlaSil