5 Ağustos 2015 Çarşamba

Baba Candır Ceylan (Melis Tüzüngüç) Kimdir?

Trt 1 yine ataklarına devam ediyor. Yeni sezondada bomba dizileri ekrana taşımaya devam eden Trt 1 ekranlarında Baba Candır dizisi yayınlanmaya başladı. 

Dizinin başrolleri arasında Settar Tanrıöğen, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Dizide en çok ilgi uyandıran isim ise şüpesiz Ceylan karakterine hayat veren ve sempatik tavıırlarıyla öne çıkan Melis Tüzüngüç.

Baba Candır Dizisi Ceylan Kimdir?

Nevşehir'de yaşayan Ceylan tatil için şehirlerine gelen Emrecan'la tanışır. Daha çocuk olmalarına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Büyüyünce buluşup evleneceklerine dair birbirlerine söz verirler. Aradan yıllar geçer ve Ceylan büyük buluşma için İstanbul'a gelir. Yıllarca hayaliyle yaşadığı Emrecan'a kavuşmak için sabırsızlanan Ceylan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Çünkü Emrecan çocukken verdiği sözü çoktan unutmuştur. Ama kader Ceylan ile Emrecan'ı tesadüfen karşılaştırır. Aslı hikaye de bundan sonra başlar.
Baba Candır Ceylan (Melis Tüzüngüç) Kimdir?

Melis Tüzüngüç Kimdir?

Güzel oyuncu Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994'de İstanbul'da dünyaya geldi. Çocukluğundan itibaren oyuncu olmayı hayal eden Melis Tüzüngüç bu hayalini 2011'de gerçekleştirir. İlk olarak Yıldız Malası isimli dizide Gökhan Özen'le birlikte rol alır. Daha sonra ise Böyle Bitmesin, Harem ve Babam Sınıfta Kaldı gibi sevilen dizilerde başarıyla boy gösterir. Son olarak ise TRT 1'de yayınlanan Şimdi Onlar Düşünsün dizisinde Şafak Sezer'le birlikte kamera karşısına geçer. Baba Candır dizisi ile yeniden ekranlara dönen güzel oyuncu canlandırdığı Ceylan karakteri ile ilk bölümden itibaren büyük beğeni topladı.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Türkiye nin en güzel dizisinin en güzel oyuncusu olarak adlandırılabilir kendisi. Bu kadar masum bakışlar böyle bir güzellik ne diyelim Allah sahibine bağışlasın :)

    YanıtlaSil