10 Aralık 2015 Perşembe

Analar ve Anneler Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları

Atv kanalının yeni yayın dönemindeki prjelerinden biri olan"Analar ve Anneler" dizisi yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin konusu polisiye olacağa benziyor. Detaylar konumuzun devamında yer almaktadır.

Atv Analar ve Anneler dizisi 70'li yıllarda geçen bir polisiye hikayeyi konu alacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Pargalı İbrahim karakterine hayat veren Okan Yalabık bu dizide başrol olarak karşımıza çıkıyor. Okan Yalabık dizinin başrol oyuncusu ve polisiye konulu dizide polis karakterine o hayat verecek gibi gözüküyor. Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni sezonun güzel projelerinden birisi olarak öne çıkan dizimiz yeni bölümleriyle devam ediyor. Yetmişli yılları konu alan dizide Okan Yalabık sıradışı bir polisi canlandırıyor. Okan Yalabık'ın ablası rolünde yine oyunculuğuyla çok konuşulan Binnur Kaya oynuyor.

Analar ve Anneler Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonun, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile çok ses getirecek yapımı olacak "Analar ve Anneler" 70'li yılları ekrana getirecek. Dizi; birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha (Sinem Kobal)'ın aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!