11 Aralık 2015 Cuma

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade (Buğra Gülsoy) Kimdir?

Aşk Yeniden Dizisi Oyuncularından Fatih Şekercizade Dizide Tam Olarak Kimdir?

Aşk Yeniden dizisindeki Fatih, yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış bir gençtir. Aile değerlerine bağlıdır. Hayatın zorluklarını hiç görmemiştir ama muhallebi çocuğu da değildir. Aslında içinde her şeye karşı duracak kadar cesur bir kalp taşımaktadır içinde ama bunu kendisi de zaman içinde öğrenecektir. Sevdiği her şeye tutkuyla bağlanan biridir. Onu hayatta en çok zorlayan şey ailesinin kendisine yüklediği misyondur. Herkes onun için yaşıyor gibi görünse de aslında Fatih onlar için kendini feda etmektedir. Ta ki Zeynep’i görene kadar… Onu gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır. Fatih içindeki aşık adamı ve onun yapabileceklerini gördükçe kendisine inanamayacaktır.


Aşk Yeniden'in Yakışıklı Oyuncusu Buğra Gülsoy Kimdir?

Buğra Gülsoy, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini de Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünde tamamlamıştır. Aslında mimar olan  yakışıklı oyuncu daha 13 yaşında iken ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Daha sonra ise Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır. Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.
Buğra Gülsoy 22 Şubat 1082 Ankara doğumludur.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. harika bir karakter. hem duygusal hemde delikanlı baya çizgide bir karakter yazmışlar ve buğra'da iyi bir şekilde hayat veriyor.

    YanıtlaSil