11 Aralık 2015 Cuma

Aşk Yeniden Zeynep (Özge Özprinçci) Kimdir?

Fox Tv De Yayınlanan Aşk Yeniden Zeynep (Özgeprinçci) Kimdir?

Aşk Yeniden dizisindeki Zeynep, Güzel, alımlı ve doğal bir kız olan Zeynep, Karadenizlidir. Bazen patavatsız olabilecek kadar dobradır. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim’dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir.

Aşk Yeniden Zeynep (Özge Özprinçci) Resimleri

Özge Özpirinçci, İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Liseyi AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okuyan güzel oyuncu ünversite eğitimini de Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünde tamamlamıştır.
Oyunculuğa ilk olarak Cesaretin Var mı Aşka dizisi ile başladı ardından Kavak Yelleri dizilerinde oynadı. Özge Özpirinçci, 12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanmıştır fakat ayrılmışlardır.
Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 İstanbul doğumludur
Filmler:
2010 Veda filmi Fikriye
2011 Anadolu Kartalları filmi Ayşe Dinçer
2012 Kayıp filmi
2014 Karışık Kaset filmi İrem

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Özge özpirinci romantik komedi dizilerindeki rolleri daha iyi oynayan biri umarım böyle olan projelerde daha çok görürüz

    YanıtlaSil