17 Aralık 2015 Perşembe

Diriliş Ertuğrul Hayme Ana Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? Gündoğdu Bey Oldu

Diriliş Ertuğrul dizisinin Hayme Ana'sı (Hülya Darcan) diziden ayrıldı mı? Oyuncununhayat verdiği karakter olan Hayme Ana öldü mü, yoksa yaralı mı? Gündoğdu neden Bey oldu?

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un başrolleri arasında olan Hülya Darcan ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Hayme Hatun ölüyor mu...

Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde Ertuğrul Tuğtekin'in katili olarak iftiraya uğramıştı. Kocabaş hain olarak tekrar obaya gelmiş ve iftirayı atmıştı.  Ertuğrul'un katil haberini toya götürülünce Kayı ve Dodurga obaları iyice karıştı. Abisiyle konuşan Ertuğrul obaya geri dönmeye karar verdi.

Diriliş Ertuğrul Hayme Ana Resimleri

Ertuğrul obaya gelmeden ortalık iyice karışıyor, Kayılar ve Dodurgalılar birbirine giriyor. Korkut Bey'in vefatı buna neden olabilir. Korkut Bey eğer öldüyse Aytolun ve Gümüştekin'in dolduruşuna gelen Dodurgalılar ise Kayıların karşısına çıkabilir. İki tarafta kılıçlarını çektiği sırada oluşan karmaşada Hayme Ana bıçaklanıyor. Hayme Ana yaralı mı öldü mü bilinmez ama görünüşe göre Gündoğdu Bey bu olanlardan sonra Kayı obasının yeni beyi oluyor.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!