7 Aralık 2015 Pazartesi

Güneşin Kızları Haluk (Emre Kınay) Kimdir?

Kanal D Yayınlanan Güneşin Kızları Dizisi Oyuncusu (Haluk Mert Oğlu) Kimdir?

Güneşin Kızları adlı yaz dizisinde Emre Kınay, Haluk rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Ünlü oyuncu Emre Kınay’ında olmasından dolayı Güneşin Kızları adlı yeni dizi oldukça popüler haline geldi şuanda bile. Yazın gelmesiyle birlikte tatile giren dizi ve film sektörü, yazlık diziler ile sektöre canlılık getirmeyi planlamaktadırlar. Güneşin Kızları adlı dizide Haluk karakterini oynayan Emre Kınay, dizide ünlü bir iş adamı olan ve İstanbul da yaşamakta olan Haluk Mertoğlu karakteriyle şimdiden kaynaştığını açıkça sergilediği oyunculuk ile bizlere gösterdi. Haluk Mertoğlu, Güneş Hanıma evlenme teklifi eder ve bütün hikâye burada başlamaktadır. Güneş Hanıma evlenme teklifi edilmesinden dolayı Güneş, oldukça şaşkın hale gelir lakin kızların bu konudan haberdar olmadığı için arada bir sıkıntı olarak ortaya çıkacaktır. Ama her ne sıkıntılar çıkarsa çıksın, Güneş ve Haluk Mertoğlu ani bir evlilik kararı verecek ve aşkının peşinden gitmek için bütün zorluklara sırt sırta vererek karşı çıkacaktır.


Güneşin Kızları Haluk (Emre Kınay) Resimleri


Anlaşılan o ki ünlü iş adamı olan Haluk Mertoğlu, Güneşin Kızları ile uğraşabilecek mi? Çünkü birbirinden bela olan kızları, bu aşka onay verip evlenmelerinde bir sıkıntı çıkarmayacaklarına benzememektedirler. Bela kızlar, gün geçtikçe her ikisine de bela olmaya mı devam edecek yoksa bir olup aşkının peşinden mi gidecekler? Bu konudaki belirsizliklerin onay bulması için dizinin devamını bekliyoruz.

Haluk Mertoğlu karakterini oynayan Emre Kınay, Güneşin Kızları adlı dizide kameramanlık yaparak, Periscope adlı canlı yayın uygulamasını kullandı. Periscope ile setten canlı yayın yapması sosyal medyada olsun büyük mecralarda patlamalar yaşatarak adeta Güneşin Kızları adlı dizinin reklamını yaptılar. Ünlü oyuncu Haluk Mertoğlu olarak, bakalım hayatımızda nasıl bir yere sığınacak? Emin olduğumuz tek bir şey var ki oda Güneşin Kızları adlı dizide Haluk Mertoğlu olarak Güneş’in peşinden koşacak ve aşkını asla bırakmayacaktır. Umarım uzun süren bir proje olur.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Emre Kınay sağlam oyuncudur dizilerini severek izlerim teşekkürler bilgiler için

    YanıtlaSil