7 Aralık 2015 Pazartesi

Güneşin Kızları Nazlı (Burcu Özberk) Kimdir?

Kanal D Yayınlanan Güneşin Kızları Dizisi Oyuncusu Nazlı (Burcu Özberk) Hakkında Merak Ettikleriniz, Resmi ve Biyografisi;

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı karakterini genç oyuncu Burcu Özberk canlandırıyor. Güneş'in büyük kızları Nazlı ile Selin ikizdir. İkiz kardeşinden dakikalar önce doğmasına rağmen tam bir abla gibi davranır. Nazlı özgürlüğüne düşkün ve başına buyruk bir kızdır. Erkek gibi davranır, kavgalara karışır ve sürekli sorun çıkartır. Annesinin Haluk Mertoğlu ile yapacağı evliliğe karşı çıksa da engel olmaz. İkiz kardeşi Selin ise onun tam dersidir. Tam bir ikon can olan Selin süsüne düşkün, bakımlı bir kızdır.

Güneşin Kızları Nazlı (Burcu Özberk) Resimleri

Burcu Özberk Kimdir? Kaç Yaşında? Güneşin Kızları dizisinin en dikkat çeken oyuncularından biri olan Burcu Özberk 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Genç Kadın oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim gördü. Eğitimine devam ettiği sırada Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almaya başladı. Canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile büyük beğeni topladı. Bir çok tiyatro oyununda da rol alan Burcu Özberk, Güneşin Kızları dizisi ile yeniden kamera karşısına geçti.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!