26 Aralık 2015 Cumartesi

Hayat Şarkısı Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları

Kanal D'den Yepyeni Bir Dizi Daha, Ekranları Süsleyecek Olan Yeni Dizinin Adı Hayat Şarkısı. Hayat Şarkısı Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları Hakkında Merak Edilenler;

Hayat Şarkısı Dizisi Konusu;

Mudanya yakınlarında bulunan Güzelköy’lü Bayram ve kan kardeşi Salih, yaşadıkları ufak bir anlaşmazlığı çözmek için Melek ile Kerim’i nişanlarlar. Melek ile Kerim evlenecek yaşa gelene kadar da ayrı yerlerde hayatlarına devam ederler.

Kerim üniversiteyi bitirir bitirmez babasıyla Güzelköy'ün yolunu tutarlar. Bayram oğluyla birlikte kızları Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in yanına gelir. İşte hikayede tam burada başlar. Kerim ve Melek başka hayatlar istesede Hülya buna müsade etmeyecektir.
Hayat Şarkısı Dizisi

Hayat Şarkısı Dizisi Başrol Oyuncuları;

Hülya (Burcu Biricik) Kimdir? Biyografisi ve Resimleri.
Kerim (Birkan Sokullu) Kimdir? Biyografisi ve Resimleri.

Hayat Şarkısı Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

8 yorum:

 1. Selçuk Damar14 Ocak 2016 02:43

  Dizi konusu güzel, kadroda fena değil bakalım bir geleceği olacak mı :)

  YanıtlaSil
 2. Gün geçmiyor ki yeni bir dizi türemesin ama gelin görün ki bir çoğu dikiş tutturamayıp bir kaç bölümden sonra final yapıyolar sonuç hep aynı reyting kurbanı. Kurgu en az oyuncu kadrosu kadar önemli fakat özellikle Birkan sokullunun performansını merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
 3. Üstteki yorumlayan arkadaşlara katılıyorum.Uzun ömürlü olması dileği ile senaryo ve işleyeceği konu bende merak uyandırdı şimdiden.

  YanıtlaSil
 4. bu dizi çok güzel yalnız seneryoyu ortaya doğru batırdılar yöntemen ve senerist değişmesi lazım portakal gibi 3 den sonra tat vermiyorlar amasyadan selamlar.

  YanıtlaSil
 5. kadro kaliteli ama seneryo berbat en kısa zamanda senerist ekibin değişmesi lazım.

  YanıtlaSil
 6. Kadrosu harbi çok iyi ama fazla uzun süreceğe benzemiyor

  YanıtlaSil
 7. Senaryo fazla gerçek dışı dolayısıyla saçma.Dizinin uzun soluklu olması isteniyorsa senaryoyu düzeltin

  YanıtlaSil
 8. Hayat şarkısı da geldi geçti ekranlardan ama çok uzun süre hafızalarda kalacak efsane bir dizi olamayacak. Mevsimlik gelir geçer bir dizi gibi kalacak anılarda

  YanıtlaSil