11 Aralık 2015 Cuma

Karagül Bitti mi? Yayından Kaldırıldı mı? Ne Zaman Final Yapacak?

Fox TV ekranlarında seyirciyle buluşan Karagül dizisi final kararı aldı. Karagül dizisi neden bitti? Karagül final bölümü ne zaman yayınlanacak?


Yapımcılığını Avşar Film'in yaptığı FOX TV de 4 yıldır yayınlanmaya devam eden Karagül, yeni yılla birlikte final mi yapacak?

Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun bulunduğu, başrollerinde Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Çevik, Hilal Altınbilek, Özlem Conker, Saruhan Hünel ve usta oyuncu Şerif Sezer gibi ünlü isimlerin bulunduğu Karagül, bu sezon kan kaybetmeye başlayınca yapımcı Şükrü Avşar işi zirvede bırakma kararı aldı.

Avşar Film, Karagül'ün ekranlara veda etmesinin ardından yine FOX için yeni bir dizi hazırlayacağı konululanlar arasında.

Karagül Bitti mi? Yayından Kaldırıldı mı? Ne Zaman Final Yapacak?

Karagül Yapımcısı Şükrü Avşar'dan açıklama geldi: "Karagül tüm hızıyla devam ediyor. Çekimler ilk günkü enerjisi ile çekerken reytinglerde 4. sezona rağmen 8 küsür üstünde başarı yakalamak zordur ve Karagül bunu yakalarken ne kanal ne de biz diziyi final yapma girişiminde bulunamayız ve Karagül dizisinin senaryosu bitmedi.

Ülkenin hala da en çok izlenen dizilerinden biridir. Haziran gibi sezon finali yapmayı düşünüyoruz bir aksilik çıkmazsa belki final de yapabiliriz herşey senaristlerimize bağlı, Karagül ne zaman final yaparsa aynı kadrodan yeni bir Doğu dizisi gelecek aynı Karagül tadında ve kalitede olacaktır."

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Karagül de bir efsane dizi olarak bitti diyebiliriz. Kendal rolü uzun süre hafızalardan silinmeyecek desek yeridir.

    YanıtlaSil