9 Aralık 2015 Çarşamba

Kiralık Aşk Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları

Star Tv'nin en bomba başlayan yaz dizilerinden biri olan Kiralık Aşk ekranların en harika aşk konulu projelerinden biri.

Star TV'nin yepyeni ve reyting sıralamalarında rüzgar estiren dizisi Kiralık Aşk bomba gibi devam ediyor. Daha önce isminin Evlik Oyunu olacağı açıklanan dizinin ismi Kiralık Aşk oldu. Dizinin başrollerinde tatlı oyuncu Elçin Sangu ile yakışıklı oyuncu Barış Arduç yer alıyor.

Kiralık Aşk Dizisi Başrol Oyuncuları

Romantik komedi bir hava estiren Kiralık Aşk dizisinin başrollerinde Barış Arduç'la  Elçin Sangu rol alıyor. İki oyuncu da en son oynadıkları dizilerden elleri boş dönmüştü. Elçin Sangu'nun rol aldığı Sevdam Alabora dizisi erken final yapmıştı. Barış Arduç'un rol adlığı Racon dizisi de aynı şekilde hemen yayından kaldırılmıştı.

Kiralık Aşk Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları

 

Kiralık Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Elçin Sangu - Defne
Barış Arduç - Ömer
Salih Bademci - Sinan
Sinem Öztürk - Yasemin
Nergis Kumbasar - Neriman
Levent Ülgen - Necmi
Ferdi Merter - Hulusi
Melisa Giz Cengiz - Esra
Hikmet Körmükçü - Türkan
Kerem Fırtına - İsmail
Sanem Yeles - Nihan
Onur Büyüktopçu - Koray
Osman Akça - Serdar
Ender Sakallı - Vedat

 

Kiralık Aşk Dizisi  Konusu - Hikayesi

Başrollerini Elçin Sangu ve Başrış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk Dizisi romantik komedi havasında bir dizi olacağa benziyor. Güzel oyuncu Elçin Sangu dizide Defne karakterine hayat verecek. Dizide garson olarak başlayan Defne kendisine yapılan teklifi kabul ederek zor bir işin içine girer. Zengin iş adamı Ömer'i kendine aşık etmeye çalışan Defne'de zamanla kendini bu işe kaptıracaktır.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!