16 Ocak 2016 Cumartesi

Delibal Filmi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoydan Yepyeni Bir Film Delibal Filmi Konusu ve Oyuncu Kadrosu;

Mimarlık okuyan Barış hayatı dodu dolu yaşamayı seven birisidir. Füsun'u ilk gördüğü anda içinde beliren aşk duygusu onu adeta esir almıştır. Adını bile bilmediği bir kız için yanıp tutuşan Barış ona ulaşmak için elinden geleni yapar ve ulaşır. Sevdiği kızın aklı okulu dereceyle bitirip yurt dışına gitmektedir. Barış birşekilde Füsun'u aşka inandırıp aklını çelmek istemektedir. Sonunda Barış istediğine kavuşur ve evlenip mutlu olurlar. Masal bitene kadar herşey çok güzeldir...
Çağatay Ulusoydan Yepyeni Bir Film Delibal Filmi Konusu ve Oyuncu Kadrosu.

Delibal Filmi Oyuncu Kadrosu;

Başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy (Barış) ve Leyla Lydia Tuğutlu (Füsun) olan Delibal filminin kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Nazan Kesal, Toprak Sağlam ve Bahtiyar Engin gibi isimler yer almaktadır.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Delibal filmini açık havada seyrettim ama iyi güzel de çok basit bir nedenden ötürü esas oğlanımızın ortadan kaybolması intihar etmesi beni final bölümünde çok hüsrana uğrattı. Çok güzel giden filmin finali çok basit ve inandırıcılıktan sınıfta kalmış oldu.

    YanıtlaSil
  2. Delibal film de senaryo açısından biraz basit kalmış bence ama yinede sıkılmadan oyuncu çağatay ulusoy olunca izleniyor tabi :))

    YanıtlaSil