13 Ocak 2016 Çarşamba

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mahmut Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı? Geri Gelecek Mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Mahmut Karakteri Diziden Ayrıldı Mı? Mahmut Gerçekten Öldü Mü Yoksa Yaralı Mı? Geri Gelecek Mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Selim dizinin 16. bölümünde kendi kardeşinin ölüm emrini vermişti. Selim'in kardeşi Mahmut yine bir yolunu bulup kendini ölümden kurtarmış ve Şahin Ağa'yı vurmuştu. Mahmut 17. bölüm'de abisi Selim'i öldürmek için bıçakladıktan sonra ülkeyi terk etmek için uğraşırken yakalandı. Dizisinin 18. bölümünde Mahmut yakalanıyor ve Hızır tarafından vuruluyor. Mahmut ölecek mi, ölmeyecek mi? Hala cesedi bulunamadı ve ölüp ölmediği meçhul.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mahmut'un Vurulduğu Sahne;

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mahmut

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Bu mahmutu kaç seferdir ellerinden kaçırıyorlar yine karambole geldi bakalım yaşayacakmı. Açıkçası her ne kadar kötü karakterler çok sevilmesede ben diziye ciddi anlamda renk kattığını düşündüğüm için ölmesini istemiyorum :D

    YanıtlaSil
  2. Biri bana mahmutun nasıl ölmediğini anlatabilir mi ? Kafasına dayayıp sıktı hızır nasıl ölmedi diziyi izlemicem bir daha bu saçmalıktan sonra göstermediler açıklaması yok ??

    YanıtlaSil