23 Ocak 2016 Cumartesi

Göç Zamanı Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları

Star Tv Ekranlarında Yakında Yepyeni Bir Dizi Başlıyor Göç Zamanı. İşte Star'ın Yeni Dizisi Göç Zamanı'nın Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları;

Yakında Star Tv ekranlarında olacak Göç zamanı dizisi, Cennet çocuklarını korumak için kaçırmıştır. Ancak bu kaçırış onları daha kötü bir cehennemin içine sürüklemiştir. Cennet ne kadar çocuklarını kurtarmak istesede çocukları gözünün önünde yitip gideceklerdir.

Göç Zamanı Oyuncu Kadrosu;

Geçtiğimiz sezon gündemde olan Göç Zamanı dizisinin kadın başrol oyuncusu Vahide Perçin (Cennet) ve Erkek başrol oyuncusu Talat Bulut (Yılmaz). Ayrıca dizide Cansu Tosun (Zümrüt), Ali Erkazan, Engin Benli, Elif Ceren Balıkçı, Tilbe Saran gibi ünlü oyuncularda yer alıyor.
Göç Zamanı Dizisi

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

4 yorum:

 1. güzel bir diziye benziyor inşallah uzun ömürlü olur.Ülkemizde dizilerin ortalama bir veya ikinci sezonu görmesi malum reyting açısından biraz zor.Zirveye oynayan değil zirveye oturmuş diziler varken.

  YanıtlaSil
 2. Bu diziyi çok merak ediyordum ancak henüz izleme şansım olmadı sizin yazınızı görünce çok mutlu oldum ayrıca Vahide Perçin'in oynaması beni çok heyecanlandırdı. En kısa zamanda izlemeye başlayacağım. :)

  YanıtlaSil
 3. İlginç bir konusu var ama izleyince arada sıkıyor insanı bence gene de izlemeye çalışacağım

  YanıtlaSil
 4. Konusu çok heyecan verici ve sürükleyici takipteyim ilk fırsattı bulup izliyeceğim saolun paylaşım için

  YanıtlaSil