4 Ocak 2016 Pazartesi

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Esra Balamir Kimdir?

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Yarışmacılarından Esra Balamir Kimdir? Esra Balamir'nin Resimleri ve Biyografisi;

Tv8'in en çok izlenen yarışmalarından olan İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 yarışmacıları arasında olan Esra Balamir hakkında herşey merak konusu.

İşte Benim Stilim 2016 Esra Balamir Kimdir?

Esra Balamir, 7 Eylül 1975 Adana doğumludur. Gerçek adı Esra Balamaz’dır. Televizyon dünyasına vj’lik ve sunuculuk'la giriş yapmıştır. 2004 yılında Ünlüler Çiftliği yarışma programına katılan güzelimiz kısa bir şarkıcılık serüveni de yaşayan sanatçı yüksek bir dinlenme oranı yakalayamayan Esra Balamir bu kez rotasını oyunculuğa ve sunuculuğa çevirdi. Bir çok televizyon dizisinde rol aldı. Televizyon dünyasına oldukça uzun süre ara verdikten sonra, İşte Benim Stilim adlı yarışma programı ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Esra Balamir, yarışmadaki iddialı isimlerden biri. Güzelliği ve farklı tarzı ile dikkat çeken sanatçı, yarışmacılar arasındaki en tanınan isimlerden biri diyebiliriz.
İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Esra Balamir

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Ülkedeki popülarite seviyesi yüksek kişi hemen hemen aynı yollardan geçerek bir noktaya gelebiliyorlar veya gelemiyorlar. Esra tarz olarak farklılık taşıyanlardan bir tanesi bence renk katar programa.

    YanıtlaSil