31 Ocak 2016 Pazar

Kırgın Çiçekler Cemre Nazan Hanımı Vurdu mu? Nazan Hanım Ölecek Mi?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi olan Kırgın Çiçekler tüm heyecanını ilk günkü gibi koruyor. Son bölümün yayınlanan fragmanında Cemre Nazan Hanım’a silah doğrultuyor. Cemre gerçekten tetiğe basabilecek mi?

Sevilen dizi Kırgın çiçekler'in güzel oyuncusu olan Cemre önceki bölümde sevgilisi Gökhan’ı kaybetmenin şokunu atlatamamıştı. Gökhan’ın ölümünü bir türlü kabullenemiyordu. Ama bu bölümde bir şekilde Gökhan’ın ölümüne sebep olanın, ona çarpanın Nazan Hanım oluğunu öğreniyor. İçindeki acı, üzüntü bir anda nefrete dönüşüyor.

Tabi bu aldığı haber sonucunda Bekçi Rüstem’in silahını kapmasıyla soluğunu Nazan Hanım'ın evinde alır.  Yayınlanan fragmanda Cemre’nin yakın arkadaşları, Feride Hanım, Nazan Hanım’ın çocukları doğrulan silah karşında paniklerler ve korku içinde Cemre’nin tetiğe basıp basmayacağını beklerler.

Cemre gerçekten o tetiğe basacak mı? Nazan Hanım ölecek mi? Nazan Hanım yoksa diziden mi çıkıyor, sorularının cevabı merak uyandırıyor. Tüm bu soruların cevabını öğrenebilmek için pazartesi günü saat 20.00 de ekran başında Kırgın Çiçekler tüm heyecanı ile dizi severleri ekran başında bekliyor.

Kırgın Çiçekler 31. Bölüm Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Tahminimce klasik heyecanı bir sonraki haftaya taşıma kurgusudur zira Nazan'ın şu anda ölmesi dizinin gidişatı açısından iyi olmaz. Tarihsel kurgulu filmlerde bile bazı oyuncular dizileri sürüklediği için ölümlerini geciktirme zorunda kalıyorlar zira Türkiyede dizilerin kaderi tamamen reytinglere endeksli durumda.

    YanıtlaSil
  2. cemre bence vuracak çünkü nazan hnım çok fazla uğraşıyor onlarla

    YanıtlaSil