Son Haberler

Kurtlar Vadisi Pusu 280. Bölüm Fragmanı

Perşembe Günlerinin Fenomen Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D Ekranlarında Seyirciyle Buluşmaya Devam Ediyor, Dizinin 280. Bölüm Fragmanı ve Özeti;

Geçtiğimiz hafta 279. bölüm 'ü yayınlanan ekranların ve Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 21 Ocak Perşembe akşamı 280. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Polat Alemdar oğlu Yusuf'u karşısında silahla görünce ona nasihat veriyor. Polat, Zeynep'e oğlu Yusuf hakkında öğrendiklerini söyleyince Zeynep oğlunun hayatı için korkuyor. Yusuf'a daha dikkatli olmasını söyleyen Zeynep bakalım ne yapacak? Babil'in son kralının kılıcını almak isteyen Gölge başarılı olabilecek mi?

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 280. bölümü 21 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de.

Kurtlar Vadisi Pusu 280. Bölüm Fragmanı;

4 yorum:

 1. Kurtlar vadisinin vazgeçilmez oyuncusu polat alemdar bu bölümde yine çok görüneceğe benziyor oysa bir ara dizide pek aktif değildi hepimizi acaba ayrılacak mı diye düşündürmüştü kurtlar vadisini hep 4 gözle beklemişimdir..

  YanıtlaSil
 2. uzun zamandır izlemiyordum ama bu bölüm ile geri dönüş yapacağım sanırım vadiye. Heyecanlı bir bölüm olacağa benziyor.

  YanıtlaSil
 3. Bu diziye çok şaşırıyorum ya. O kadar imkansız olay yaşanıyor ama dizi bitmek yerine daha da uzuyor. Ula polat bi ölmedin be :D

  YanıtlaSil
 4. Torunum benimle 'Kurtlar Vadisi' geyiği yapar ise şaşırmayacağım, ilkokuldan bu yana hep bu dizinin muhabbetleri var, 280 nedir ya :)

  YanıtlaSil