Son Haberler

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı

Star Tv'nin Perşembe Günleri Yayınlanan Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İşte Dizinin 10. Bölüm Fragmanı ve Özeti;

Kösem Sultan 2 aylık hamile olduğunu öğreniyor ve hemen Ahmed'e söylüyor. Safiye Sultan ve Kösem Sultan arasındaki savaş dahada alevleniyor. Kösem Sultan dizisinde yine olaylar durulmuyor. Aşkı tehlikeli olan ve uzak durulması gereken kişi kim? Bütün soruların cevapları 11. bölümde gizli.

Sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümüyle 28 Ocak Perşembe akşamı 20:00'da Star Tv'de.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm Fragmanı İzle;

6 yorum:

 1. Kösem'in ağırlığını giderek artırmaya başlayacağı bölümler geldi sanırım, bu gebelik durumunundan sonra iyice güçlenmiş oldu, özellikle bu bölümden sonra entrikanın dibine vurulacağı zevkli bölümler başlıyor :D

  YanıtlaSil
 2. Muhteşem Yüzyıl dizisinin gerçekten rekorlar kırdığını düşünürsek bitmesinede herkesin üzüldüğünü eklersek bu ve buna benzer diziler tutacağını ön görmek hiçte zor değil aslında aynı izleyici kitlesini yakalayabilmek için bir çok dizi çıktı ama Muhteşem Yüzyıl kösem sultan dizisi bence bildiğimiz Muhteşem Yüzyıl dan da iyi olmasına rağmen insanlarımızın sanki rakipmiş gibi algılaması ön yargıyla bakması dizi izleme oranlarını etkiliyor olabilir.. Ama sonuçta gerçekten başarılı diziler arasında olmalı diye düşündüğüm bir dizidir takip etmeyenlar varsa mutlaka okusun..

  YanıtlaSil
 3. Nermin hanımın gerçekten yorumu çok yerinde olmuş bencede muhteşem yüzyıl dizisinin klonu hepsi aslı gibi güzel olmasa da yine arkasından gelenlerin bir tık önünde diyebilirim muhteşem yüzyıl kösem dizisi tutacağa benziyor..

  YanıtlaSil
 4. Muhteşem Yüzyılın ne zaman fragmanlarını izlesem sabırsızlanıyorum.
  Yeni bölümler geldikçe dediğiniz gibi ağırlığını ortaya koyuyor

  YanıtlaSil
 5. bence beren saat iyi bir oyuncu değil kişilik olarakta kimse sevmiyor bence diziden çıkarılmalı.

  YanıtlaSil
 6. Çok fazla tepki aldı beren saat yüzünden o yüzden dizi gittikçe kötüye gidiyor bakalım son durum ne olacak.

  YanıtlaSil