9 Şubat 2016 Salı

Hayat Şarkısı Kerim Cevher (Birkan Sokullu) Kimdir?

Kanal D Ekranlarında Yeni Başlayan Hayat Şarkısı Dizisinin Başrol Oyuncusu Kerim Cevher Karakterine Hayat Veren Birkan Sokullu Kimdir? Biyografisi ve Resimleri;

Dizide Kerim Cevher Kimdir?

Şımarık bir hayat süren ve çok zengin olan Kerim, baba zoruyla okuduğu maden mühendisliğini ilk yılın sonunda bırakıp çevre mühendisi olma yolunda ilerlemektedir. Doğayı ve okumayı çok sevmekte ve kariyer yapmayı planlamaktadır. Aşk'ı gerçek anlamda yaşamayı bilmemesinin yanı sıra kimseye bağlanamamaktadır. Hülya ile anlaşmalı olarak evlenmiştir, aşkı ve öfkesi arasında ikilemde kalmıştır.

Gerçek Hayatta Birkan Sokullu Kimdir?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 senesinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. 2003 yılı düzenlenen, ‘Best Model Of Turkey‘ yarışması üçüncüsüdür. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitiren yakışıklı oyuncu, 10 yıl profesyonel basketbol oynamıştır. Üniversite yıllarında mankenlik ve modellikte yapmıştır.

Oyuncu olarak bulunduğu Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı Demir karakteri akıllara kazındı ve bu dizi onun dönüm noktası oldu.
Kanal D Hayat Şarkısı Dizisi Başrol Oyuncusu Kerim Cevher Birkan Sokullu Kimdir? Biyografisi ve resimleri.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

3 yorum:

  1. Siması çok tanıdık gelen bir oyuncu ve oldukça yetenekli olduğunu düşünüyorum merakımı giderdiğiniz için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. Nedense bu çocuğa bir türlü kanım ısınmadı benim. Bilemiyorum gerçekten bi değişik bakıyor sanki :D

    YanıtlaSil
  3. Birkan sokullu bence iyi bir jon ama kendisini her röle iyi adepte etmesi lazım tam veremiyor kendisini gibi.

    YanıtlaSil