16 Şubat 2016 Salı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömer Öldü Mü, Diziden Ayrıldı Mı?

Atv'nin Sevilen Dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Başrol Oyuncusu Hızır Çakırbeyli'nin Oğlu Ömer Öldü Mü? Ömer (Can Bartu) Diziden Ayrıldı Mı?

Her hafta olduğu gibi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftada 23.bölümünde heyecanlı ve üzücü sahnelere yerini bıraktı. Hızır Reis’den intikam almak isteyen Victor, yaptığı bombalı saldırı ile Ömer Çakırbeyli hayatını kaybedecek mi?
Hızır’a düşmanlık beslemekte olan Victor adamlarına Hızır Çakırbeyli‘nin ölmesi için arabasına bomba yerleştirilmesini istedi. Hızır reis’in ailesi ile yaptığı konuşmadan sonra Ömer’in herkesten önce anahtarı alıp arabaya yaklaşarak kumandayla kilidi açması ile bomba patladı. Patlama sonucunda arabaya yakın olan Ömer geriye doğru uçtu ve kan kaybı ile can çekişmeye başladı. Ömer Çakırbeyli ile geriden gelen herkes uçmuş olsa da en kritik durum olan yine Ömer olmaktaydı. Hızır her geçen gün içinde daha da öfke püskürürken aldığı kararlar nasıl bir yol çizecek.
Hızır’ın oğlu Ömer Çakırbeyli Öldü mü, Ölecek mi, Diziden ayrılıyor mu? Hızır Reis eğer Ömer ölürse ne yapacak? Gibi soruların tüm cevabı haftaya Salı günü saat 20:00 de 24. Bölüm ile ATV ekranlarında olacak.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömer Öldü Mü, Diziden Ayrıldı Mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömer'in Öldüğü Sahne;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. bence ömer ölmesi lazım çakıra hiç benzemiyor oğlu olduğunu ben bile görünce inanmadım bence ölmesi lazım kız ondan daha erkeksi duruyor :D

    YanıtlaSil