1 Şubat 2016 Pazartesi

Hızır Reis Sibiryalının Elinden Nasıl Kurtulacak?

Başrol oynayan Oktay Kaynarca’nın rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde nefesler tutulmuş durumda.

Oktay Kaynarca yani Hızır Reis 20. bölümde Özer ve Alpaslan ile birlikte Sibiryalı'nın karşındaydı. Tüm tetiklerin hedefinde Hızır Reis, Özer ve Alpaslan vardı. Nasıl oldu da Sibiryalı’dan kurtulabildiler.
İlyas’ın yaptığı baskında konteynırlardan sadece bakliyat çıkmıştı. Bu haftaki bölümde silahlara ulaşabiliyor mu? sorusu merak uyandırıyor. Çünkü Hızır Reis’in sağ çıkması ve planlarının tutması için bu silahlara ihtiyaçları var.
Ünal Kaplan’da Özlem’in arkasından tuttuğu kan davasını Alpaslan’a yükleyerek olayları geriden izlemeye devam etmektedir. Bu sayede kendisine kan davasının bulaşmamasını hedeflemektedir. Alpaslan, Ünal Kaplan’ın koltuğuna oturarak masada yer almaktadır. Bu kan davasını severek üstelenip Sibiryalı’nın açığını ve uygun fırsatını kollamaktadır. Yaptığı planla Sibiryalı ile Rusları birbirine düşürmeyi hedeflemektedir.
Alpaslan’ın planı başarıya ulaşacak mı? Hızır reis hangi şartlarla Sibiryalı’nın elinden kurtulabilecek? Tüm bunların cevapları Salı günü saat 20.00 de 21. bölüm ile ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz severleri bekliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölüm Fragmanı İzle;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!