9 Şubat 2016 Salı

Karagül Dizisi Rüstem Baranı Vuracak Mı?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Karagül de geçen hafta 107. Bölüm de Melek düğünün ortasında Merdan’ı vurmak için silah çekmişti. Uzun zamandır hep bu anın hayalini kuran Melek tek sevdiği Sabri’nin intikam ateşi ile evliliğe evet demiştir. Melek’in düğünde davetli olan herkesi şaşırtan bu tavrı nelere yol açıyor?

108. bölümün fragmanları yayınlanan Karagül de Melek hiç tereddüt etmeden sevdiği adam olan Sabri’yi öldüren Merdan’ı vuruyor. Bu durum karşısında Merdan’ın babası Rüstem, oğlunu öldürenin peşine düşüyor. Rüstem Melek’e tüm aramalına rağmen ulaşamıyor ve Baran’ı kaçırıyor. Sonrasında Melek‘i getirmesi için Kendal’ı tehdit ediyor. Bacısını götürmezse Baran’ı vuracağını söylüyor ama Kendal olanlara anlam veremediği gibi çaresiz ne yapacağını da bilmeden bacısını arıyor. Sevdiğinin intikamını alan Melek uçurumdan kendisini atarak Sabri’ye kavuşmanın hayalini kuruyor.

Baran Rüstem’in elinden kurtulabilecek mi? Melek o uçurumdan atlayıp ölecek mi? gibi birçok soruların cevabı Cuma akşamı saat 20:00 de yayınlanacak olan Karagül dizisini sevenleri bekliyor.

Karagül 108. Bölüm Fragmanı İzle;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. İlgi çekici konusu harbiden dizinin bakalım sonraki bölümlerde neler olacak

    YanıtlaSil