Son Haberler

Kurtlar Vadisi Pusu 282. Bölüm Fragmanı

Türk Televizyonlarının En Uzun Soluklu Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu Kanal D'de Yayınlanmaya ve İzleyicisiyle Buluşmaya Devam Ediyor, Dizinin 282. Bölüm Fragmanı ve Özeti;

Geçtiğimiz hafta 281. bölüm 'ü yayınlanan ve Kanal D'nin çok sevilerek izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 4 Şubat Perşembe günü 282. bölüm ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Polat Alemdar oğlu Yusuf tarafından vurulduktan sonra kurtulabilecek mi? Polat ne zaman ortaya çıkacak? Polat'ın yokluğundan istifade eden Gölge onun adamlarını temizliyor ve Polat'ın adamlarını içeri alıyorlar. Siyah Sancak kimlerle çatışıyor?

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölümü 4 Şubat Perşembe akşamı Kanal D'de.

Kurtlar Vadisi Pusu 282. Bölüm Fragmanı;

5 yorum:

 1. Bu kurtlar vadisi arka sokaklardan pek farklı sayılmaz ikiside sonsuza dek sürecek sanki polat alemdar gerçekte ölmeden bu dizi bitmez arkadaşlar...

  YanıtlaSil
 2. Polat zaten artık her tatile gitmek istediğinde öldüm ayağına 3-5 bölüm diziden kaybolup tekrar ortaya çıkıyor ve bu gerçekten sıkıcı olmaya başladı kimsede yemiyor yani.

  YanıtlaSil
 3. Kurtlar vadisi dizisi gerçekten çok büyük izleyici kitlesine sahip aslında gerçekten güzel dizi ama bu son bölümlerde artık abartmaya ve dolayısı ile saçmalamaya başlamışlar..

  YanıtlaSil
 4. bu akşam gine kurtlar vadisi var yalnız artık şu tarikatı bitirsin polat reix zevki cıkmıyor

  YanıtlaSil
 5. İki dizi de artık bitmesi gereken dizi Kore de bir dizi en falz 16 20 bölüm oluyorken.

  YanıtlaSil