9 Şubat 2016 Salı

Poyraz Karayel Ayşegül'ün Bebeği Gerçekten Alındı Mı?

Kanal D'nin Sevilen Dizisi Poyraz Karayel'de Ayşegül'ün Bebeği Gerçekten Alındı Mı? Ayşegül'e Ne Oldu?

Poyraz Karayel her Çarşamba olduğu gibi geçen haftada hop oturtup hop kaldırttı. 43. Bölümde Adil Topal, Bahri Umman ile kanlarının karışmasının istemediği için bebeğin dünyaya gelmesini istememişti. Bu nedenle Poyraz Karayel’i elinde koz olarak kullanarak Ayşegül’ü tehdit etmişti.  Ve Ayşegül, Poyraz’a olan aşkından dolayı kürtaj koltuğuna oturmayı ve bebeğinden vazgeçmeyi kabul etti. Peki, bebek gerçekten alındı mı?
Büyük bir heyecan ve merak içine 44. Bölümün yayına girmesini bekleyen izleyiciler,  yayınlanan fragmanlar da Poyraz Karayel kendisi suçlamaktadır. Poyraz duyduğu suçluluktan dolayı Ayşegül’ün yüzüne bakamamaktadır. Bahri Umman’ın Poyraz Karayel’e onun suçu olmadığını söylerken de artık senin baban benim diyerek tam destek verdiğini ifade etmektedir.
Poyraz hem suçluluk hissetmekte hem de babasına çok aşırı öfke duymaktadır. Artık ortalıkta kin, öfke rüzgârları esmektedir. Poyraz, Bahri, Sadrettin, Zülfikar, Sefer ve Taş Kafa olanların hesabını taş taş üstünde koymayarak sormaktadır.
Çarşamba akşamı saat 20:00 de Poyraz Karayel tüm bu sahnelerin devamı ile ekranlarda olacaktır.

Poyraz Karayel 44. Bölüm Fragmanı İzle;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!