18 Şubat 2016 Perşembe

Poyraz Karayel Meltem Ölecek Mi?

Kanal D'nin Çarşamba Günleri Ekranlarda Olan Dizisi Poyraz Karayel'de Geçtiğimiz Bölüm Yakalanan Meltem Ölecek Mi? Meltem Diziden Mi Ayrılıyor?

Bu haftada her hafta olduğu gibi heyecanlı ve üzücü sahnelere yer veren Poyraz Karayel dizisi 45. bölümü ile ekranlara geldi. Poyraz Karayel’in kız kardeşi olan Meltem yardıma gittiği kodamanlar partisinde kendisini ele verdi. Meltem’i yakalayan adamların amirleri sıkın kafasına dedi. Bu durumdan Meltem kendisini kurtarabilecek mi?

Bahri Umman peşinde olduğu Adil Topal’a ulaşabilmek için İhsan’ın peşine düştü. Bahri Baba kodamanlar için verilen partiye bilgisayardan anladığı için Meltem’i gönderdi. Fakat beklenmedik anda gelişen olaylardan işler kontrolden çıktı ve Meltem yakaladı. Üzerinden çıkan telsizi gören görevliler Meltem için öldürün emrini verdi. Meltem olanların karşısında tepkisiz beklemede iken onu dışarıda bekleyen Zülfikar, Sefer ve Taş Kafa yetişmek için hareket geçtiler.

Meltem bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi? Yoksa Meltem ölecek mi? Adil Topal kızının öldürüleceğini öğrenince nasıl tepki verecek? Meltem diziden mi ayrılacak? Tüm bunların cevabı haftaya Çarşamba günü saat 20:00 de Kanal D ekranlarında Poyraz Karayel dizisinin 46. Bölümünde yer almaktadır

Poyraz Karayel 46. Bölüm Fragmanı İzle;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Arkadaş herkesi öldürmeyin dizide ya .Sezon finaline de birilerinin kalması gerekiyor. Kaldı ki bence öldürülmeyecek

    YanıtlaSil