1 Mart 2016 Salı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Meryem Ne Yapacak?

Atv'nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Hızır Tarafından Evden Kovulan Meryem Ne Yapacak? Meryem Çocuklarına Kavuşabilecek Mi?

Bu hafta yayına girecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm de Hızır Reis Meryem’in tehditkâr davranışlarından usanır ve onu kolundan tuttuğu gibi kapının önüne koyar. Peki ne oldu da Hızır reis bu kadar sinirlendi. Neden Meryem’i kapı dışarı attı?

Her ne kadar Hızır Çakırbeyli Meryem’i çok sevse de bir anlık öfkeyle Meryem’i tek geldiği evden tek gönderir. Geçen hafta oynayan 24.Bölüm de Hızır Reis Meryem’den güzellikle boşanmayı kabul etmişti. Çocuklarla Meryem’in gitmesine izin vermiştir. Ama Meryem’in bazı davranışlarından rahatsız olmuş olan Hızır Reis ev halkını da, beni terk eden benim için ölmüştür. Benim için ölen birini anan, özleyen yada görüşmek isteyen kim olursa olsun öldürürüm, diyerek kesin tavrını gösterir. Üstüne bide Nazlı ile evlenip, eve hanım çocuklarına da anne yapacağını da söyleyerek tehdit eder.

Meryem çocuklarıyla ayrı kalınca ne yapacak? Hızır Reis, Nazlı ile evlenecek mi? Tüm bunların cevabı Salı 20:00 de yayınlanacak olan 25.Bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. Bölüm Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!