9 Mart 2016 Çarşamba

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ünal Kaplan Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Atv Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Karakterlerinden Ünal Kaplan Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu? Bomba Patlayacak Mı?

Ekranlara 26. Bölümü ile gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde beklenmedik gelişmeler oldu. Tüm masanın ihanetini yaşadığını düşünen Ünal Kaplan ummadığı bir anda komploya kurban mı gidiyor. Ünal'ın ölmesini isteyen Victor bir önceki bölümde Hızır Reis’in oğlu Ömer’in nerdeyse ölmesine neden olan bombacıya talimat verir ve Ünal’ı patlat demiştir.

Victor’un bombacıya verdiği talimat üzerine bombacı Ünal’ın evine tesisatçı kılığında girer. Takım sandığının altına gizlediği bombayı Ünal Kaplan’ın evine sokmayı başaran bombacı, tuvaletteki tartının altına bombayı yerleştirir. Aynı günün gecesinde Ünal tartının üzerine çıkar ve çıktığı anda tartının dışında görünen kabloları fark eder. Ama maalesef kabloları fark etse de o an için yapacak bir şey yoktur.

Ünal Kaplan o tartından bombayı patlatmadan inebilecek mi? Ünal o bombanın patlamasıyla mı ölecek? Ünal kaplan diziden ayrılacak mı? Gibi soruların cevabını haftaya Salı günü saat 20:00 de ATV ekranlarında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. Bölüm’ü izleyerek öğreneceğiz.

Ünal'ın Bombayı Fark Ettiği An;


Atv'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da neler yaşanacak? Ünal ölecek mi? Ünal diziden ayrılıyor mu? Bomba patlayacak mı?

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Ünal reise hiç birşey olmaz bulur bir çaresini o bombayı koyanıda affetmez

    YanıtlaSil