2 Mart 2016 Çarşamba

Poyraz Karayel Adil Topal Ölmemek İçin Yalan Mı Söylüyor?

Kanal D Poyraz Karayel Dizisi Sefer Öldü Mü? Adil Topal Ölmemek İçin Yalan Mı Söylüyor?

Bu hafta yayına giren Poyraz Karayel 47. Bölüm de Adil Topal Bahri Umman’ın karşında duruyor. Taş kafa, Zülfikar, Sema, Poyraz hatta Ayşegül intikam almak için sabırsızlanıyor. Ama Adil yine son dakikada söyledikleri ile herkesin elini bağlıyor.

Poyraz yaptığı plan sayesine Bahri Umman’ın karşına babası Adil Topal’ı getiriyor. Evdeki herkesin Sefer'in ölümü üzerime yaşadıkları anda karşılarında Adil Topal’ı görünce şaşırıp biran önce öldürmek istiyor. Ama Adil son dakikada beni öldüremezsiniz. Öldürürseniz Sefer'i bulamazsınız deyince herkes şaşkınlıktan hiçbir şey yapamıyor. Nede olsa evdekilerin hepsi Sefer’in yaşıyor olmasının tek umut ışığı için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırlar. Adil Topal yalan söylüyor ise Bahri Umman onu öldürecek mi?

Peki Adil Topal gerçeğimi söylüyor? Yoksa ölmemek için yalan mı söylüyor? Sefer yaşıyor olabilir mi? Bunların hepsinin cevabı haftaya Çarşamba günü saat 20.00 de Kanal D ekranlarında oynayacak olan Poyraz Karayel 48. Bölüm de belli olacaktır. Mutlaka izleyin.

Poyraz Karayel 48. Bölüm Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!