1 Mart 2016 Salı

Poyraz Karayel Sefer Öldü Mü, Diziden Ayrılıyor Mu?

Kanal D Poyraz Karayel Dizisinde Sefer Ölüyor Mu? Arabayla Uçurumdan Düşen Sefer Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Geçen hafta Poyraz Karayel 46. bölümünde hem heyecan dolu anlar yaşattı hem de üzücü sahnelere yer verdi. Adil bu defa Sefer’e ders vermek için Sema ile yeni aldıkları evlatlığını öldürüldüğünü izletmek için onlarla aynı yere göndermişti. Fakat Sefer ani bir hamle ile onların hayatını kurtarmak için kendi hayatından vazgeçerek arabayı uçuruma doğru sürdürmüştü. Peki, Sefer öldü mü?

Geçen hafta Bahri Umman Adil Topal’a ani baskın yapmıştı. O baskında Adil Topal kaçınca Sefer onun için korkak olduğunu söylemişti. Adil’e bu laf ağır geldi ve Sefer’e ders vermek istedi. Sefer’e sevdiklerin acısını yaşatarak ders vermeyi planlarken olaylar bira anda değişti. Sefer arabanın içinde iken aniden direksiyonu çevirip arabayı uçurumdan aşağı doğru sürdürdü ve araba uçurumdan aşağı doğru düştü.

Sevdikleri için kendi hayatından vazgeçen Sefer araba ile düştüğü uçurumdan kurtulabildi mi? Yoksa diziden ayrılacak mı? Gibi soruların cevabını bulabilmek için Çarşamba günü saat 20:00 de Kanal D ekranlarına gelecek olan Poyraz Karayel 47. Bölüm'ü izlemelisiniz.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!