1 Mart 2016 Salı

Poyraz Karayel Sefer Gerçekten Yaşıyor Mu? Adil’in Söyledikleri Doğru Mu?

Kanal D Poyraz Karayel Dizisi Karakterlerinden Sefer Ölmedi Mi? Yaşıyor Mu? Adil Topal Doğru Mu Söylüyor?

Geçen haftaki 46. Bölümü ile tatsız sahneler ile izleyenlerini üzen Poyraz Karayel de bu hafta herkesin sabrı tükenmiş durumda ve özellikle Ayşegül artık Sefer’in ölüm haberinden sonra eski Ayşegül değildir. Bahri Umman ise Sefer’in acısına dayanamadığı için Adil Topal’a teslim olmak ister ama Ayşegül neden Engel olacak?

Sefer araba ile düştüğü uçurumdan tüm aramalara rağmen bulunamaz. Tüm umutlar tükenmeye başlamıştır. Artık zorda olsa Sema hariç herkes Sefer’in ölümünü kabul etmeye başlar. Poyraz Karayel dahil olmak üzere diğer herkes Adil Topal’dan daha çok nefret ederler. Özellikle Ayşegül babasına Adil’den hesap sormazsa hakkını helal etmeyeceğini söyler. Poyraz sonunda babası olan Adil Topal’ı bir şekilde yakalar ve Bahri Umman’ın karşısına çıkarır. Ama Adil, beni öldürürseniz Sefer’i bulamazsınız demesiyle herkes sessizleşir.

Sefer yaşıyor olabilir mi? Adil yoksa ölmemek için yalan mı söylüyor? Bunların cevabı için Çarşamba saat 20:00 de Kanal D ekranlarına gelecek olan Poyraz Karayel 47.bölüm'ü mutlaka izlemelisiniz.

Poyraz Karayel 47. Bölüm Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!