23 Haziran 2016 Perşembe

Yüksek Sosyete Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Yüksek Sosyete Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Star Tv'de yaza yepyeni bir proje ile ekranlara geliyor. Yüksek Sosyete dizisinin çekimleri haziran ayında başlayıp temmuz ayında ise ekranlara girmesine gün sayıyor.
Yüksek Sosyete Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları.

Yüksek Sosyete Dizisi Konusu;

İki farklı kültür, iki farklı yaşam tarzı ve ait oldukları yeri arayan iki farklı gencin hayat hikayseini anlatan dizi Yüksek Sosyete'de Engin Öztürk; zor şartlar altında yetişen evin tek oğlu Kerem'i canlandırıyor. Hazar Ergüçlü ise kahvaltı masasında kuş sütü eksik olmayan, zengin yaşantısına rağmen mutlu olamayan 'Cansu' karakterini canlandıracaktır. İstedikleri hayatı yaşamak için yer değiştirerek iat olduğu yeri bulabilmek uğruna herşeyi yapan iki gencin aşkını anlatan dizi başlamadan merakları üstüne çekmeyi başardı.

Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu;

Başrollerinde ise Engin Öztürk, Hazal Ergüçlü Hakkı Ergök gibi oyuncular rol alacaktır. Bu önemli dizinin senaryo görevini ise 'Yaz Odası'nın yazdığı, yönetmen ise Melek Balekoğlu yapmıştır

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

4 yorum:

 1. dizinin ismi kötü olmuş, oyuncuları ve konusu iyi gibi duruyor. Hazar Ergüçlü'nün oyunculuğu harika. Ben kuzey güneyden biliyorum. Medcezir'de de oynadı.

  YanıtlaSil
 2. Yüksek sosyete ismi sanki bu diziye gitmemiş gibi. Çok iyi oyuncuları var. Gerçekten izlenebilecek diziler arasında.

  YanıtlaSil
 3. Hazar Ergüçlü hiç iyi bir oyuncu değil niye almışlar anlamadım.

  YanıtlaSil
 4. Zaten son zaman dizileri hep zengin kesimin hikayelerini anlatıyor. Bu dizi de görüldüğü üzere aynı vizyonda ilerlemeyi planlamış. Bakalım esinlendiği diziler kadar çok izlenebilecek mi.

  YanıtlaSil