10 Ağustos 2016 Çarşamba

Animal Kingdom Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu

7 Haziran 2016 Tarihinde Yayına Başlayan Jonathan Lisco Tarafından  Aynı İsimli Sinema Filminden Uyarlaması Animal Kingdom dizisinin Konusu ve Oyuncu kadrosu;

Dizi, 2010 yılında David Michôd tarafından yazılan ve yönetilen, Liz Watts'ın yapımcılığını üstlendiği aynı isimli sinema filminin, Jonathan Lisco tarafından televizyona uyarlamasıdır. Filmdeki yönetmen ve yapımcı, bu yeniden uyarlanan televizyon serisinin kadrosunda yönetici olarak görev almaktadırlar. İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin ilk bölümü alt yazısıyla beraber dizi sitelerine düşmüş durumda. Dizinin ilk bölümlerinde karakter tanıtımı sebebiyle biraz ağır ilerleyeceğe benziyor ancak ilerleyen bölümlerde  tempo kazanacak bir yapım görüntüsü çiziyor.

Animal Kingom Konusu;

Henüz 17 yaşında olan ve annesi Julia ile birlikte yaşayan Joshua “J” Cody, annesinin aşırı dozda uyuşturucu kullanması sebebiyle vefat etmesinin ardından yalnız ve çaresiz kalmıştır. Joshua bu çaresizlikle yalnız yaşamamak için yaklaşık 10 yıldır görmediği anneannesi Janine’i arar. Anneanne Janine, kızının ölüm haberini acı bir şekilde öğrenir öğrenmez apar topar gelir ve torunu Joshua’yı yanına alarak Güney Carolina’da bir sahil kasabasınki evine götürür.

Daha önce hiç tanımadığı ve diğer aile bireyleri tarafından da tanınmayan Joshua’yı yepyeni ve bir o kadarda alışılmadık bir hayat beklemektedir. Joshua kendisini anneannesi ve dört dayısı tarafından oluşturulan suç şebekesi bir ailenin tam ortasında bulur. Hırsızlık, gasp, uyuşturucu, şiddet gibi çeşitli suçlarla haşır neşir olan bu yeni ailesi ile Joshua’nın başından geçecek heyecanlı ve tehlikeli olaylar ise dizinin ana konusunu oluşturmaktadır. Keyifli seyirler dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 8.3
Diziklubu Puanı: 7.9
Sonuç: İzlenebilir

Animal Kingdom Oyuncu Kadrosu

Ellen Barkin, Scott Speedman, Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Daniella Alonso, Molly Gordon, Nicki Micheaux, Dorian Missick

The Night Of Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!