11 Ağustos 2016 Perşembe

Baskets Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Baskets Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey;

Başrolünü "Hangover" filminden tanıdığımız efsane oyuncu "Zach Galifianikis" karşımıza bu sefer  komedi türünde olan  "Baskets" dizisi ile karşımıza çıkmaktadır. Dizi 21 Ocak 2016 tarihinde ilk bölümünün yayınlamasıyla beraber ilk sezonunda 11 bölüm yer almaktadır.
Baskets Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey

Baskets Dizisinin Konusu

"Zach Galifianikis" yani dizideki ismiyle "Chip Baskets" kendisine oldukça ilginç bir kariyer seçmiştir. Chip Paris'de çok ünlü olan bir okulda palyaçoluk eğitimi almaya başlamıştır. Fakat bu okuldaki eğitimi beğenmemiş olacak ki okulu tamamlayamıyor ve başka özel problemlerden dolayı çok da iyi bir yıl geçirmiyor. Her ne kadar eğitimini tamamlayamamış olsa da hayalindeki gibi ünlü bir palyaço olmak için hayalinin peşinden gitmeye kararlıdır.

Chip ilk olarak California'ya doğru bir yolculuğa çıkar. Dizi aslında başarısız bir palyaçonun dramını mizahi bir yönde ele alarak bu yapımı ortaya çıkarmışlardır. Ama IMDb puanına bakılacak olursa dizi pek beğenilmişe benzemiyor.Yine de biz DveO ekibi olarak diziye biraz haksızlık edildiğini düşünüyoruz. Tabiki karar gene sizin. Keyifli Seyirler

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.2
DveO Puanı: 7.6
Sonuç: Denemeye değer...

Baskets Dizisi  Oyuncuları;

 Zach Galifianakis, Tom Proctor, Malia Pyles

Baskets Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Baskets baya eğlenceli bir diziye benziyor. İlk bölümünü izledim bende ama sonra vakit bulamadım. Başlıcam en kısa zamanda.

    YanıtlaSil