12 Ağustos 2016 Cuma

Billions Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ünlü Aktör Damien Lewis'in Oynadığı 17 Ocak'ta Yayın Hayatına Başlayan Showtime'in En Yeni Dizisi "Billions" Konusu Ve Oyuncu Kadrosu;

Modern dram şeklindeki bu dizide Damien Lewis'in yanı sıra Oscar ödüllü ünlü aktör Paul Giamatti de yerini almış durumda. Bu yeni dizinin çekimleri Amerika'nın dünyaca ünlü New York şehrinde devem ediyor. Amerikan hukuk ve finans sektörünün konu edindiği bu dizi izleyiciler tarafında oldukça olumlu karşılanmış güzel yorumlar almış. Showtime kanalı güzel bir yapıma imza atmış gibi görünüyor.
Ünlü Aktör Damien Lewis'in Oynadığı 17 Ocak'ta Yayın Hayatına Başlayan Showtime'in En Yeni Dizisi "Billions" Konusu Ve Oyuncu Kadrosu.

Billions Konusu;

Dizi fon zengini ve başarılı bir yatırımcı olan Bobby Axelrod ile, üst düzey hükümet avukatı Chuck Rhodes arasındaki güç mücadelesini konu almıştır. Bu iki isimde para ve iş dışında oldukça zeki ve başarılı insanlardır. Fon zengini olan ve gücü elinde tutmayı seven birisi olan Axelrod, aynı zamanda olayların kontrolünü de elinde tutmayı en az güç kadar seven bir yapısı vardır. Üst düzey federal savcı rolünde  olan Chuck Rhodes ise aynı Axelrod gibi zeki ve kontrolü seven biridir. Bugüne kadar aldığı davaların tümünün kazanarak büyük başarı sağlamış olan Rhodes, asla pes etmeyen ve mücadeleden korkmayan bir yapıya sahiptir. İkisinin karşı karşıya gelmesiyle ikisinin de tüm pislikleri yüz üstüne çıkmaktadır.

Bu iki zeki adamın bir başka ortak noktası daha vardır. Bu ortak nokta ise Federal savcı olan Chuck Rhodes'in eşi Wendy'dir. Fon zengini Bobby Axelrod'un kurumsal psikoloğu olan Wendy, Axelrod'un büyük başarılar kazanmasında önemli bir rol oynamıştır. Chuck  bu durumda eşinin çalışanı olduğu firmayı ve firmanın patronunu karşısına almıştır. Bu noktadan sonra olaylar çok ilginç bir hale bürünmeye başlayacak gibi duruyor. Dizi, sizde oldukça olumlu izlenimler bırakır ümidindeyiz. Bu  sebeple dizinin pilot bölümünü izlemenizi ve kararını öyle vermenizi tavsiye ederiz.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 8.4
DveO Puanı: 8.2
Sonuç: İzlenmeli

Bilions Oyuncu Kadrosu;

Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Akerman, Toby Leonard Moore, David Costabile, Daniel K. Isaac, Melissa Joyce, Frank Harts, Darly Wayne, Ilfenesh Hadera, Glenn Fleshler, Kelly AuCoin, Ivan Martin, Susan Misner, Christopher Paul Richards, Jack Gore, Stephen Kunken, David Cromer, Kaliswa Brewster, Ali Ahn, Sini Hill, Craig Winberry

Billions Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. son dönem yabancı dizilerin kalitesinden pek memnun kalmadım örneğin billions pek bana hitap etmiyor sanırım...

    YanıtlaSil
  2. Sırf Paul Giamatti için bile izlenir abi. Billions'ın konusuda hiç fena değil gibi. Şu başladığımı bitirim bakıcam bunada.

    YanıtlaSil