15 Ağustos 2016 Pazartesi

Lucifer Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Lucifer Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey;

Sizce şeytan nedir ya da kimdir ya da şeytan denilince aklınıza ne gelir? Genellikle insanın aklına fitne,fesat ve kötülük gelir. İnsanın başına bir kötülük geldiği zaman genelde aklına şeytanın işidir bu denilir. Fakat bu dizide nedense Amerikalılar şeytanı hiç de olmadığı gibi göstemeye çalışmışlar. Kısaca bu dizide geçen şeytan bildiğimiz şeytandan çok farklı. Zaten diziyi izleyince sizde anlayacaksınız.

Ama şöyle de bi gerçek var ki bu durumdan kimse memnun olmamış olacak ki Amerika'da internet üzerinden yayın yapan "one millions moms" sitesi bunun üzerine bir imza kampanyası başlatır. Nedeni ise dizide şeytanın iyi ve sempatik hareketleri,özellikle de çocukların olumsuz etkilenmelerine sebep açacak davranışlarından dolayı insanlar binlerce imza toplamıştır.  Lakin şöyle de bir şey var bu kadar imza bu dizinin yayından kaldırılmasına yeter mı yetmez mi bilinmez ama ekranlara da çok iyi bir giriş yaptı.
Lucifer Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey.

Lucifer Dizisinin Konusu;

Dizide zaten yukarda belirttiğimiz üzere cennetten kovulan şeytanın artık cehennemdeki tahtından sıkılmış olması ve dünyaya gelmesi ile başlar. Dünyaya gelen şeytan insanların içerisine karışıp Los Angeles'da bir gece kulübü alarak orayı işletmeye başlar. Tabi ki şeytanımız kötü ve zengin olduğu için de her dizi de olduğu gibi asıl elamanımız yakışıklı ve sempatik biridir.Ama bir gün işlettiği gece kulübünün önünde bir kız öldürülür. Bu olaydan çok etkileşmiş olacak ki evrenin başlangıcından beri kötü olarak bilinen şeytanın içini bir şefkat duygusu belirir. Los Angeles polisi olayı açığa çıkarmak için şeytandan (Lucifer) yardım isterler.

Lucifer elinden geleni yaparak olayın çözülmesine yardımcı olur ve polisler Lucifer'daki bu yeteneği farkederler ve başka davalarda da  yardım isterler. İşte olayda tam burda kopuyor, normalde insanoğlunun kötülüğünü isteyen şeytan artık insanoğluna yardım etmeye başlar. İnsanlarda dizide şeytanın bu kadar iyi ve sempatik gösterilmesinde rahatsız olduğu için imza toplamışlardır. DveO ekibi olarak her ne kadar şeytanın bu kadar iyi gösterilmesini bizde tasvip etmesek de yapım olarak iyi bir dizidir.İzlemenizi şiddetle tavsiye ederiz...

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 8.7
DveO Puanı: 8.8
Sonuç: Şiddetle tavsiye edilir. :D

Lucifer Dizisi Oyuncuları;

Tom Ellis, Lauren German, Lesley-Ann Brandt, Kevin Alejandro, Rachael Harris, D.B. Woodside, Scarlett Estevez

Lucifer Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

15 yorum:

 1. Konusu oldukça ilginç bir diziye benziyor, sanırım bir göz atmaktan zarar gelmez, zaten şu sıralar boş vaktim bol olduğu için izleyecek dizi arıyordum.

  YanıtlaSil
 2. Bir süredir dizi arıyordum bende. Lucifer konusu felan güzele benziyor. Başlayalım bakalım.

  YanıtlaSil
 3. İlgimi çekti. İnternet üzerinden izleyeceğim bu diziyi.

  YanıtlaSil
 4. Yeni güzel bir fantastik diziye benziyor Lucifer izlemeye başlayacağım :)

  YanıtlaSil
 5. Lucifer'ın çok fantastik bir konusu var. Birkaç bölümünü izledim ama bilgisayarımdan uzak kaldım bir süre. Dün tekrardan başladım. Mutlaka izleyin.

  YanıtlaSil
 6. Bu dizi biraz eleştirilmişti konusu yüzünden ama bence Lucifer güzele benziyor.

  YanıtlaSil
 7. Herhalde konu bakımından bir eşi daha olmayan nadir dizilerden biridir lucifer.

  YanıtlaSil
 8. Bu dizi kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden.

  YanıtlaSil
 9. Bu kadar orijinal bir konuyla tabiki başarı gelmiştir gelmeye devam edecektir tek kelime ile harika.

  YanıtlaSil
 10. Orijinal konulu fantastik bir film şeytan yaptığı işten sıkılırsa ne olur bunun üstüne kurulmuş bir dizi.

  YanıtlaSil
 11. Lucifer Dizisi14 Eylül 2016 18:02

  Lucifer Dizisi güzel en iyi bölümüde 3 üncü bölümü kız resmen diğer herkesi kandırıyor tek bir kelimeyle.

  YanıtlaSil
 12. bilgilendirme için teşekkürler emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 13. Ben bu diziyi izlemeyi düşünüyorum, lucifer dizisi hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler konusu da bir hayli ilgi çekici.

  YanıtlaSil
 14. Çocukları olumsuz davranışlara etkilenmelerine sebep olacak diye binlerce insan imza toplamıştır. Lakin hiç düşünmüyorlar: "biz bu çocuklara ahlakı,dini,insanlığı iyi öğretiyor muyuz?" diye.

  YanıtlaSil
 15. Açıkçası dizinin konsepti bile izlenmesi için yeterli diye düşünüyorum. En azından mutlaka deneyeceğim. Kevin Alejandro beğendiğim oyunculardan birisi ve diziye renk katacağına eminim.

  YanıtlaSil