9 Ağustos 2016 Salı

Roadies Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Revolution. Lost, Fringe, Person Of Interest, Alias Gibi Gizem ve Bilim Kurgu Alanlarında Eserleri Olan J.J. Abrams'tan Komedi ve Müzikal Komedi Konulu Yeni Dizi Roadies;

Dizinin yapımcı koltuğunu defa Akademi ödülü sahibi olan Cameron Crowe dolduruyor. Crowe bir çok sinema projesinde olmasına ramen ilk defa sinema sektörüne bu diziyle adım atıyor.
Revolution. Lost, Fringe, Person Of Interest, Alias Gibi Gizem ve Bilim Kurgu Alanlarında Eserleri Olan J.J. Abrams'tan Komedi ve Müzikal Komedi Konulu Yeni Dizi Roadies.

Roadies Konusu

Birbirine fazlasıyla yakın 4 arkadaşın hayatı ve kurdukları müzik grubunun hikayesi anlatılmaktadır. Grup para kazanmayı amaç edinmiştir ve şan, şöhret sahibi olmayı ikinci planda tutmaktadır. Müzik sayesinde, kitlelere ulaşabilmeyi, müziğin bir yaşam biçimi olduğunu insanlara öğretebilmeyi ve tabiki hayatları için para kazanabilmeyi hedeflemektedir. Dizi grubun sahne arkasında yaşadıkları hayatı mizah, dram ve müzikle birlikte anlatmaktadır. Müzik tutkunu izleyiciler için izlenmeye değer bir yapım olmuş, iyi seyirler.

Yayınlanma Tarihi:
2016-....
IMDb Puanı: 7.1
Diziler ve Oyuncular Puanı: 7.5
Sonuç: İzlenebilir

Oyuncu Kadrosu

Luke Wilson, Carla Gugino, Imogen Poots, Rafe Spall, Keisha Castle-Hughes, Peter Cambor, Machine Gun Kelly, Ron White, Christopher Backus

Roadies Tanıtım Filmi;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!