10 Ağustos 2016 Çarşamba

Second Chance Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Second Chance Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey;

Sayın İzleyiciler, reenkarnasyona inanır mısınız?  İnsan öldükten sonra ruhu başka bir bedene geçer mi? İkinci bir şans var mı? İnançlarımıza ters bir düşünce olsa da gerçek olsa neler olurdu diye düşündüren bir dizi. Her insanoğlunun bilinç altında, karanlık ıssız köşelerde saklanmak isteğidir, ölümsüzlük ya da tekrar dirilme. Şimdi bu yazılanlar ne anlam ifade ediyor diye sorabilirsiniz. Fakat dizinin konusunu okuyunca anlayacaksınız, neden böyle bir giriş yapıldığını.


Second Chance Konusu;

Yukarıda reenkarnasyondan bahsedilmişti. Ama buradaki durum reenkarnasyondan biraz daha farklı ele alınıyor. İkinci bir şans dememiz daha doğru olur. Dizi başlangıçta 2 farklı açıdan ilerliyor. İlk olanında, 75 yaşında eski şerif James Pritchard karakteri vardır. James, uzun yıllar kolluk kuvvetlerinde hizmette bulunmuş, ama emniyetteki diğer görevlilerin yozlaşması sonucu kendisi de çok sevdiği mesleğinden ayrılmak zorunda kalmıştır. Konunun diğer tarafında ise teknoloji şirketi sahipleri  zengin bir aileden gelen Mary ve Otto Goodwin kardeşleri (ikiz) görüyoruz. Erkek olan Otto son derece asosyal, korkak bir tiptir. Hatta 9 yaşına kadar ikiz kız kardeşi Mary'den başka kimseyle iletişim bile kuramamıştır. Mary sırf kardeşi Otto ile rahat rahat konuşabilmek için 3000 kelimelik bir dil bile oluşturmuştur. Ama olaylar Mary açısından pek de iyi gitmiyor. Kendisi tedavi edilemez bir kansere yakalanmış ve kısıtlı bir yaşam süresi kalmıştır.

Diğer tarafta eski şerif James ise çalıştığı zamanlarda tam bir işkolik olarak hayatını sürdürmüştür. Bu yüzden ailesine pek zaman ayıramamış ve bunun pişmanlığı içinde yaşamaktadır. Günün birinde James'in FBI'da olan oğlunun evi soyulur, orada bulunan James ile karşılaşan hırsızlar, James'in icabına bakacaklardır. James, Mary Goodwin'in düzelmesine yardımcı olabilecek bir genetik yapıya sahiptir. Bu yüzden Goodwin kardeşler James'i tekrar diriltmişlerdir. İkinci şansı yakalayan James artık 30'lu yaşlarında ve sıradan bir insandan yaklaşık 10 kat daha güçlüdür. James'in 2. şansı yakalamasıyla dizide olaylar daha eğlenceli ve takip edilen bir hal almaya başlayacaktır. İyi seyirler dileriz...

Yayınlanma Tarihi: 2016-İptal
IMDb Puanı: 7.7
DveO Puanı: 8.1
Sonuç: İzlenmeli

Second Chance Oyuncu Kadrosu;

Dilshad Vadsaria,Robert Kazinsky, Adhir Kalyan, Ciara Bravo, Tim DeKay, Scott Menville, Amanda Detmer, Vanessa Lengies, Adan Canto, Philip Baker Hall,Carmen Moore, Robyn Daye Edwards ile güzel bir dizi keyfi bizleri bekliyor.

Second Chance Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!