10 Ağustos 2016 Çarşamba

Stan Lee's Lucky Man Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Stan Lee's Lucky Man Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey;

İngiliz kanallarından biri olan Sky1’dan yeni bir dizi yayınlanmaya başladı. Son birkaç yıl içerisinde kaliteli ve iyi yapımlara önem veren  İngilizler sıra dışı konusu olan  yapımlara öncelik vererek televizyon sektörüne farklı bir hava  katmaya devam ediyorlar. Tam ismi ile “Stan Lee’s Lucky Man” olarak yayın hayatına başlayan dizi, aksiyon ve bilim kurgu öğelerini barındırmaktadır.
İlk bölümü ile hızlı bir giriş yapan “Stan Lee’s Lucky Man” , şimdilik tam istenildiği hedefe ulaşamadı . Ama ileride temposunu arttırarak istenildiği hedefe ulaşabilir. En azından izleyiciye o havayı  veriyor. Başrol oyuncusu James Nesbitt olan dizisinin kadrosu birçok yeni ve eski oyuncuları barındırıyor. Genellikle İngiliz dizileri Türkiye’de ekranlara gelmediği için dizi Türkiye'de pek popüler değil. Ama alt yazı seçeneğini kullanarak diziyi takip edebilirsiniz.
Stan Lee's Lucky Man Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Stan Lee’s Lucky Man Konusu;

İyi şans diye birşey var mıdır? Suç oranlarının ve cinayetlerin hızlı bir şekilde arttığı Londra’da normal bir yaşantıya sahip olan dedektif  Harry tanıştığı bir kadınla birlikte olması ile beraber hayatından ki her şey değişecektir. Sabah tuhaf ve gizemli bir bileklikle uyandığında eski şanssız halinden eser kalmamıştır.. Bunu anlaması çok zamanını almasa da  iyi şans getiren farklı güçlere sahip bir bileklik olduğunu fark eder ancak bu kadar güçlü bir eşyaya sahip olmak isteyenler, uğrunda cinayet işleyen kişilerinde hedefi haline gelir. İlginç bir konuya sahip olan bu çizgi roman uyarlaması diziye bir şans verilebilir.

Yayınlanma Tarihi:  2016-....
IMDb Puanı: 7.1
DveO Puanı: 7.2
Sonuç: Gideri var (gibi gibi)...

Stan Lee's Lucky Man Oyuncuları;

James Nesbitt, Stephen Hagan, Paul Blackwell, Joseph Gatt

Stan Lee's Lucky Man Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!