13 Ağustos 2016 Cumartesi

The Magicians Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlgi Çekici Bir Hikayesi Olan SyFy Tarafından Yayınlanan The Magicians Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu;

Gerçekten dizisi yapılabilecek bir hikayeye sahip The Magicians, 2016 yılının en yeni dizilerinden birisi. SyFy tarafından yayınlanmaya başlamıştır. SyFy bu kez bizi yanıltarak gerçekten hoş bir yapıma imza atmış izlenimi veriyor. İlk bölümlerde iyi bir izlenim veren The Magicians, umarız SyFy gazabına uğramaz ve iyi bir çizgi izlemeye devam eder.
İlgi Çekici Bir Hikayesi Olan SyFy Tarafından Yayınlanan The Magicians Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu.

The Magicians Konusu;

Çoğu dizi gibi The Magicians da bir uyarlama ile karşımıza çıkıyor. Lev Grossman'ın bir kitabından televizyona uyarlanmıştır. Quentin Coldwater oldukça yalnız olan hayatından sıkılmaya başlamıştır. Bu sıkıntısını büyü ile ilgili kitapları okuyarak gidermeye çalışmaktadır. Zamanla kendini kaptıran ve etkilenmeyen başlayan Quentin, onun için endişelenen çevresindeki insanlar ona bu kitapları bırakması gerektiğini söylemektedir

Quentin'in hayatının değişmeye başlaması üniversite başvurusu yapmak için okula gitmesi ve arkadaşı Julie ile büyülü bir dünyaya düşmeleri ile başlar. Büyülü güçleri olduğunu keşfeden Quentin, New York Şehri'nin kuzeyinde bulunan çok gizli ve seçkin bir okul olan Brakebills büyücülük okulunda güçlerini geliştirmeye başlayacaktır. Syfy kanalı tarafından yayınlanan dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşmaktadır. Bu tarz fantastik türleri seven kitlenin ne kadar çok olduğunu bilerek bu dizinin gelecek vaad ettiğini belirterek keyifli seyirler dileriz.

Yayımlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.8
DveO Puanı: 8.4
Sonuç: İzlenmeli

The Magicians Oyuncu Kadrosu;

Jason Ralph, Arjun Gupta, Stella Maeve, Olivia Taylor Dudley, Hale Appleman, Summer Bishil, Jade Tailor

The Magicians Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

4 yorum:

 1. Bu tarz parapsikolojik öğeler içeren filmler ve diziler baya moda oldu son zamanlarda. The magicians da bu tarz dizilerin başında gelenlerden bence.

  YanıtlaSil
 2. Konusundan ve fragmandan anladığım kadarıyla güzel bir diziye benziyor, her ne kadar çok benzemese de Harry Potter serisi sonrası sihir/büyü içeren yapımlara olan merakımı bu dizi ile giderebilirim sanırım.

  YanıtlaSil
 3. Harry potter tarzında ilerleyen büyülü fantastik izlemeye değer bir yabancı dizi The Magicians izlemeyi düşünenlere tavsiyemdir.

  YanıtlaSil
 4. Aynı konuda dizilerin sayısı giderek artıyor ama bu dizi biraz daha farklıdır.

  YanıtlaSil