9 Ağustos 2016 Salı

The Ranch Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Netflix Projesi Olan Dram ve Komedi Konulu The Ranch Dizisi Piyasaya Hızlı Giriş Yaptı ve İkinci Sezon Onayını Kaptı;

Oyuncu kadrosu ile ilgileri üzerine çeken dizi hollywood'un önemli aktörlerinden Ashton Kutcher, Danny Masterson, Sam Elliott gibi önemli oyuncuları barındırıyor. Yayınlanan ilk bölümüyle ilgi odağı olan dizi 10 bölümlük ilk sezondan sonra Netflix ile 20 bölümlük ikinci sezon için masaya oturdu. The Ranch, dram ve komedi türlerini birleştiren bir yapım olarak izleyiciyle buluşmuştu.
Netflix Projesi Olan Dram ve Komedi Konulu The Ranch Dizisi Piyasaya Hızlı Giriş Yaptı ve İkinci Sezon Onayını Kaptı.

The Ranch Konusu;

Ashton Kutcher'in oynadığı karakter olan Colt Bennet, geçmişinde futbol(Amerikan Futbolu) oynamıştır. Futbol kariyeri başarısız olan Colt sonrasında Colardo'ya, ailesinin yanına taşınır. Hayallerine ulaşamayan Colt artık gerçeklerle yüzleşip yeni hayatına adepte olmaya çalışacaktır. Colt'un lise yıllarında ki aşkı hala aynı yerde oturmaktadır. Bennet'un dönmesiyle aşıkların bir araya gelme ihtimalide dizide konu olarak işlenmektedir. Boş vakitlerinizde izleyebileceğiniz bir yapım olan The Ranch, size 20-25 dakika boyunca keyifli dakikalar yaşatacaktır. İyi seyirler.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.5
DveO Puanı: 7.7
Sonuç: İzlenebilir

Oyuncu Kadrosu;

Sam Elliott, Kelli Goss, Megyn Price, Laura Vallejo, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Debra Winger

The Ranch Tanıtım Filmi;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. The ranch tipik bir Amerikan insanının günlük hayatta nasıl zorluklar yaşadığı hakkında birçok bilgi veriyor. Güzel bir dizi.

    YanıtlaSil