18 Ağustos 2016 Perşembe

Underground Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

9 Mart tarihinde yayın hayatına başlayan WGN America'nın tarih temalı drama dizisi olan Underground dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu;

Türkçe ismi yer altı olan  dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanmaktadır.  Dizinin yönetmenlik koltuğunda Kırmızı Kuyruklar Filosu (2012), Çarpışma (2002) ve Treme (2010) yapımlarıyla tanınan Anthony Hemingway oturacak. Senaristliği ise daha önce ismini fazla duymadığımız Misha Green yapacak. kölelik dönemlerini konu alan bu yapım her bölümü 60 dakika olarak karşımıza çıkacaktır. Başrol oyuncuları Jurnee Smollett-Bell, Alano Miller, Christopher Meloni isimlerinden oluşmaktadır.
9 Mart tarihinde yayın hayatına başlayan WGN America'nın tarih temalı drama dizisi olan Underground dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu.

Underground Konusu;

Özgürlük hasreti çeken, yedi kişiden oluşan bir grup köle sahiplerinden kaçarak amaçlarına ulaşma planı yapmıştır. Georgia'nın 300 km uzağında kaçış planlarını başlatan köleler ilk fırsatta özgürlüklerine kavuşacaklarını düşünseler de işler bu şekilde ilerlemiyor. Masum kaçış planları bir isyanın ilk kıvılcımı oluyor. Diğer kölelere ibret olması için ölü ya da diri onları geri getirene ödül verileceğini duyan bir çok kelle avcısı peşlerine düşmüştür. Underground Railroad istasyonunda yaşayan bir grup kölelik karşıtı insanın kaçaklara sahip çıkarak desteklemeleri ise işleri daha karmaşık bir hale getirecektir.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.9
DveO Puanı: 7.9
Sonuç: İzlenebilir

Underground Oyuncu Kadrosu;

Jurnee Smollett-Bell, Alano Miller, Christopher Meloni, Jessica De Gouw, Amirah Vann, Brady Permenter, Darielle Stewart, Jannette Sepwa, P.J. Marshall, Toby Nichols, Andrea Frankle, Tia Nicholson, Christopher Backus, Theodus Crane, James Lafferty, Adina Porter, Kerry Sims, Maceo Smedley

Underground Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

10 yorum:

 1. İlginç bir konusu var ancak çoğu diziler gibi 40'ar dakikalık bölümler ile 10'dan fazla bölüm yayınlamak yerine 10 bölümde bırakması kötü olmuş ama kölelik ve özgürlük konularını işlemesi bayağı ilgi çekici, şu sıralar izlediğim diziler sezon aralarında olduğu için bir göz atabilirim.

  YanıtlaSil
 2. Underground'un çok farklı bir konusu varmış. Oyuncularından bazılarınıda tanıyorum. Dizi arıyordum bir süredir. Buna başlıyorum bakalım.

  YanıtlaSil
 3. ahmet mandıracı24 Ağustos 2016 03:35

  özgür düşüncesinin işlenmdiği güzel bir dizi ilgiyle takip edeceğim

  YanıtlaSil
 4. Underground dizisi isminden bile ilgimi çekmeyi başarmıştı. Hemen başlamayı düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Jessica De Gouw <3 oynuyorsa 1 - 0 önde başlıyordur dizi. Başlıcam buna da en kısa sürede.

  YanıtlaSil
 6. Piyasada ki dizilere göre daha değişik ve fantastik birşeye benziyor. Başlıcam yakında.

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten çok sağlam bir dizi.

  YanıtlaSil
 8. Underground Dizisi gerçekleri anlatan bir dizi kölelik sisteminin kötü yanlarını izleyiciye sunuyor.

  YanıtlaSil
 9. bence çok meşhur bir dizi oyuncu kadrosuda yıldızlarla dolu underground diyince sadece gta gelmesin aklınıza :D

  YanıtlaSil
 10. Kölelik ve özgürlük Amerikanın yıllar öncesi yaşadığı sorunları irdeleyen bir dizi.

  YanıtlaSil