9 Ağustos 2016 Salı

Üvey Anne Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Star Tv'den Çok Yakında Yepyeni Bir Dizi Geliyor... İşte Üvey Anne Dizisinin Konusu, Oyuncu Kadrosu, Başrol Oyuncuları ve Tanıtım Fragmanı;

Yeni sezon için Star Tv ekranlarında yayınlanması planlanan yeni dizi Üvey Anne, Japon yapımı olan Mother‘dan uyarlanmıştır. Dizinin hikayesini dilimize Pınar Uysal uyarlamıştır.
Star Tv'den Çok Yakında Yepyeni Bir Dizi Geliyor... İşte Üvey Anne Dizisinin Konusu, Oyuncu Kadrosu, Başrol Oyuncuları ve Tanıtım Fragmanı.

Üvey Anne Dizisi Konusu;

Yeni dizi Üvey Anne annesi tarafından kötü davranılan bir kız çocuğunun daha sonra kaçırılmasının hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

Üvey Anne Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Yapımcılığını MF Yapım‘ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Merve Girgin'in oturduğu dizide başrol oyuncusu olarak Yalan Dünya ve Gönül İşleri dizisiyle tanınan Gonca Vuslateri ile anlaşıldı. Son olarak Vahide Gördüm Perçin’le anlaşma sağlayan yapım ekibi masaya oturduğu güzel oyuncu Cansu Dere ile anlaşmak istiyor.

Üvey Anne Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Yakında başlayacak dizinin tanıtım fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

3 yorum:

  1. konu itibarı ile türk örf ve adetlerini baz alarak hazırlanmış gibi duruyor

    YanıtlaSil
  2. Bu kız en son hatırladığım kadarıyla Sinem Kobal'ın da oynadığı bir gençlik dizisinde yer alıyordu. Bakalım bu dizide başarılı olabilecek mi ?

    YanıtlaSil
  3. Sabırsızlıkla beklediğim dizilerden biri üvey anne. Japon kültürü de zaten karakteristik olarak Türk kültürüne benzer olduğu için ülkemizde de tutacaktır.

    YanıtlaSil