11 Ağustos 2016 Perşembe

War And Peace Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

War And Peace Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey;

Gelmiş geçmiş en iyi romanlardan biri olarak kabul edilen "War And Peace" (Savaş Ve Barış) BBC kanalı ekranlara taşıyor.Kitap hakkında biraz bilgi verecek olursak Savaş Ve Barış kitabı Rus yazar olan Lev Tolstoy tarafından yazılmış olup 1869 yılında yayımlanmıştır. Bu roman zaten Dünya Edebiyatının en büyük eserlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Lev Tolstoy bu eseriyle beraber "Anna Karenina" ile kendi edebi boyutunu nirvanaya taşımıştır. . Tolstoy , eser hakkında ise şunları demiştir, "Savaş ve Barış" "roman değil, tarihi günlüklerdir". Roman da bazı bölümlerde ise vatanperverlik göze çarpmaktadır.
War And Peace Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı ve Hakkında Merak Edilen Herşey.

War And Peace Konusu

"Savaş ve Barış" Napolyon'un Rusya'yı işgal etmesini ve o sırada yaşanan olayları beş asil ailenin üzerinden anlatılmıştır. Savaş" teması ile Rusya-Fransa arasındaki kan, savaş ve ucu bucağı olmayan vahşet anlatılırken, "Barış" teması ile kahramanlar arasında yaşanan romantik aşklar ifade edilmektedir. Dizi maalesef toplamda 6 bölüm çekilmiştir. Mini dizi olarak karşımıza çıkan bu yapımın her bölümü 60 dakikalık periyotlar halinde yayınlanmıştır.

Yayınlanma Tarihi: 2016-2016
IMDb Puanı: 8.1
DveO Puanı: 8.5
Sonuç: İzlemeye değer

War And Peace Oyuncuları;

Paul Dano, James Norton, Lily James, Aneurin Barnard, Jessie Buckley, Olivia Ross, Tuppence Middleton, Jack Lowden, Callum Turner, Adrian Edmondson, Aisling Loftus, Jim Broadbent, Greta Scacchi, Tom Burke, Chloe Pirrie, hi, Tom Burke, Chloe Pirrie

War And Peace Dizisi Tanıtım Fragmanı;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Arkadaki gözlüklü adam Hayatın Benim filminde oynamıştı. Adını bilmiyorum ama müthiş bir oyunculuğu var. Dizinin fragmanından da anlaşılıyor bence.

    YanıtlaSil
  2. Fransa ve Rusya-Avusturya arasında geçen savaşı oradaki bazı subayların gözünden anlatıyor. Kitabı efsane, diziside ne kadar kötü olabilirki.

    YanıtlaSil