9 Ağustos 2016 Salı

Wynonna Earp Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Syfy Kanalının Yeni Dizisi ve Süper Natural'ın Alternatifi Olabilecek Wynonna Earp Dizisi IDw'nun Çizgi Roman Serisinden Televizyon İçin Uyarlanmıştır;

Çizgi romanın yazarı Beau Smith dizinin senaristleri arasında olduğundan seriyi seven bu diziyide mutlaka sevecektir. İlk sezonu 13 bölümden oluşan dizinin ikinci sezon onayı da alındı Aksiyon, fantastik ve gerilim içerikli dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor.
Syfy Kanalının Yeni Dizisi ve Süper Natural'ın Alternatifi Olabilecek Wynonna Earp Dizisi IDw'nun Çizgi Roman Serisinden Televizyon İçin Uyarlanmıştır.

Wynonna Earp Konusu

Wyat Earp, batı da tanınan en ünlü ve en korku bilmez iblis avcılarından biridir. Wyat'ın torunu olan Wynonna'da korkusuz ve gözü kara bir karaktere sahiptir. Başrol olan Wynonna Earp, dedesinin izinden gitmeyi seçmiş ve onun gibi bir iblis avcısı olmuştur. Tek istediği "dünyayı iblislerden temizlemek ve adaleti sağlamak" olan Wynonna, uzun bir süre kaçak hayatı yaşadıktan sonra tekrar kasabasına döner ve artık tek amacı iblisleri yok etmektir.

Dizi bir Supernatural kadar etkileyici olamsada Supernatural'in yokluğunda kafa dağıtacak bir dizi arıyorsanız Wynonna Earp, sizin için biçilmiş kaftan. İyi Seyirler.

Yayınlanma Tarihi: 2016-....
IMDb Puanı: 7.2
DveO Puanı: 7.5
Sonuç: İzlenebilir

Oyuncu Kadrosu

Melanie Scrofano, Shamier Anderson, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Michael Eklund, Katherine Barrell, Greg Lawson, Natascha Girgis

Wynonna Earp Tanıtım Filmi;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!