14 Aralık 2016 Çarşamba

Assasins Creed Film Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Assasins Creed Film Konusu

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

Oyuncu Kadrosu

Michael Fassbender
Marion Cotillard
Jeremy Irons
Brendan Gleeson
Ariane Labed
Denis Menochet
Michael Kenneth Williams
Carlos BardemFilmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin senaristleri Michael Lesslie, Adam Cooper ve Bill Collage.

Filmin Türkçe dublajlı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. Assasins Creed filmi gayet güzel bence. Aksiyon filmi ve Assasins Creed hikayesini sevenler için gayet iyi.

    YanıtlaSil
  2. Assasins Creed i bir çok insan oyunundan biliyordur. Oyununu bilmeyen kişilere ise tavsiyem; eğer ki tarih, dövüş, silah ustalığı konularına ilgiliyseniz, bu film isteklerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

    YanıtlaSil