4 Aralık 2016 Pazar

Ay Yapım 'Çağrı'yı Diziye Uyarlıyor

Efsane 'Çağrı' Filminin Diziye Uyarlamak İsteyen Ay Yapım, Hz. Hamza Rolü için Kenan İmirzalıoğlu ile anlaştı.

1976 Yılında çekilen, İslamiyet'in doğuşunu anlatan, hafızalarda hala yerini koruyan 'Çağrı' filmi Ay Yapım tarafından Türk izleyicisi için diziye uyarlanacak. 1976'da Hz. Hamza Quinn tarafından canlandırılmıştı. Ay Yapım yeni proje için Kenan İmirzalıoğlu'nu düşünüyor.
Efsane 'Çağrı' Filminin Diziye Uyarlamak İsteyen Ay Yapım, Hz. Hamza Rolü için Kenan İmirzalıoğlu ile anlaştı.

Sürpriz Proje İçin Sürpriz Başrol

Yıllar önce tecrübeli yönetmen Mustafa Akkad'ın yönettiği, kurt oyuncu Anthony Quinn'in Hz. Hamza'yı canlandırdığı efsane filmin adı sürpriz bir projede yer aldı. Ay Yapım tarafından alınan bu karara göre film, yerli bir diziye uyarlanacak. Sürpriz Proje için Başrol olan Hz. Hamza'yı Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak. Ay Yapım'ın bu rolü  Türk izleyicisinin en çok sevdiği oyunculardan biri olduğu için Kenan İmirzalıoğlu'na verdiği tahmin ediliyor.

Senaryo Yazılmaya Başlandı, İsim Henüz Belirlenmedi

Hiç vakit kaybetmeden senaryosu yazılmaya başlanan bu yeni proje için henüz isim belirlenmediği ortaya çıktı. Senaryo yazımı bittikten sonra en kısa zamanda projenin isminin açıklanmasını bekliyoruz.

Hazırlıkları son sürat giden proje için, şimdiden uygun mekan arayışları ve cast çalışmaları başlamış. Hazırlıklar biter bitmez bu yaz çekimlerine başlanmasını beklediğimiz yeni dizi ancak sonbaharda izleyicisi ile buluşacak.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!