16 Aralık 2016 Cuma

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Dev Transfer; "Meryem Uzerli"

ATV'nin Yıldız Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna bomba bir transfer gerçekleştirdi. Son Yılların Yükselen İsmi Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosuna Katıldı.

Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda.
ATV ekranlarında yayınlanarak rekorlar kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimleri barındıran dev kadrosuna dev bir transfer daha yaptı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcıları tarafından yapılan açıklamaya göre bu dev transfer Meryem Uzerli'den başkası değil.

Meryem Uzerli'nin Rolü Ne Olacak?

Geçtiğimiz günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcıları diziye Meryem Uzerli'nin katıldığını açıklamışlardı. Bu açıklamanın ardından Meryem Uzerli'nin rolü merak konusu olmuştu. Ancak dizi yapımcıları tarafında rol hakkında kesin bir açıklama gelmezken, Meryem Uzerli için çok sürpriz bir rolün düşünüldüğünü açıklamışlardı.

Meryem Uzerli Kimdir?

1983 doğumlu olan güzel oyuncunun babası Türk, annesi Alman kökenlidir. Hayatının büyük bir bölümü Almanya'da geçmiştir. Hafızalarımızda Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan rolü ile yer etmiştir.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!