20 Aralık 2016 Salı

Yeter Dizisi Bitti Mi? Yayından Kaldırıldı mı? Ne Zaman Final Yaptı?

ATV Tarafından Yayınlanan Yurdaer Okur, Wilma Elles ve Ekin Türkmen Gibi İsimleri Kadrosunda Bulunduran Yeter Dizisi Bitiyor Mu?

Yayın hayatına geçen sezon başlayan ve iyi bir başlangıç yapan Yeter dizisi beklenmedik bir karar aldı. Geçen sene izleyicilerini ekran başında tutmayı başaran dizi, bu sezona pek de  iyi başlayamadı. Dizi kadrosuna Ekin Türkmen'in dahil edilmesine rağmen izleyicileri tatmin edemeyen dizi, Pelin Karahan'ın diziden ayrılması ile iyice dibe vurdu.
ATV Tarafından Yayınlanan Yurdaer Okur, Wilma Elles ve Ekin Türkmen Gibi İsimleri Kadrosunda Bulunduran Yeter Dizisi Bitiyor Mu?

Yeter Dizisi Bitti Mi?

Bu gelişmelere göre, dibe vuran diziyi daha fazla yayınlamak istemeyen ATV diziyi bitirme kararı aldı. ATV zaten Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel gibi yapımlarla baş edemeyen Yeter dizisini bitirerek, daha iddialı bir yapımı yayın takvimine almak istiyor.

Pelin Karahan Neden Yeter Dizisinden Ayrıldı?

Kavak Yelleri dizisi ile hafızalarımızda yer eden Pelin Karahan, Yeter dizisi ile televizyonlara geri dönmüştü. Başarılı oyuncu iyi giden kariyerinde zorunlu olarak beklenmedik bir karar aldı. Hamilelik nedeni ile dizi hayatına ara veren Pelin Karahan, annelik hazırlıklarına başladı.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!